Seznam koncertů

Květen 2019

Sobota 25. květen Křižanovský Festiválek Křižanovice, letní parket, 19:00
Čtvrtek 30. květen Creedence Clearwater Revived /UK/ Praha, Divadlo Hybernia, 23:59
Pátek 31. květen Creedence Clearwater Revived /UK/ Brno, Sonocentrum, 23:59

Červen 2019

Sobota 1. červen Kern, Starostovi Muži, Alrox Nosislav, 00:00
Sobota 1. červen Kabát, Limetal, Doctor Victor Brno, stadion Zbrojovky (Srbská), 18:00
Úterý 4. červen Slatinské kulturní léto: Loretta Brno-Slatina, 23:59
Sobota 8. červen Slavnosti břeclavského piva Břeclav, zámecký areál, 11:00
Sobota 8. červen Československý Rockfest Brno, Za Lužánkami, 12:00
Sobota 8. červen Glenn Hughes performs Deep Purple Brno, Sonocetrum, 20:00
Pátek 14. červen ZRUŠENO !!! Debustrol, Limetal, Krucipüsk Brno, Sono Centrum, 17:30
Sobota 15. červen Rousfest Rousínov, 12:00
Pátek 21. červen Grai (RU), Velesar (PL), Tholing the Void (PL) Brno, M13 Hell, 20:00
Pátek 21. červen Physical Graffiti (Led Zeppelin Revival, Holandsko) Brno, Sonocentrum, 20:00
Pátek 21. červen Loretta unplugged Třebíč, Larsova zahrada, 23:59
Pátek 21. červen Mariánské Léto Brno - Líšeň, Mariánské údolí, 23:59
Sobota 22. červen Rockfest Pohořelice Pohořelice, 12:00
Neděle 23. červen Alband Přerov, náměstí, 15:30
Úterý 25. červen Final Show In Czech Republic: Slayer + Anthrax Praha, Tipsport Arena, 19:00
Úterý 25. červen Rock Opera Praha: Vymítač Brno, Špilberk – nádvoří, 20:00
Sobota 29. červen Arakain + Lucie Bílá Havlíčkův Brod, areál pivovaru Rebel, 23:59

Červenec 2019

Sobota 6. červenec Alband Plaveč u Znojma, 23:59
Pátek 12. červenec Loretta Oslavany, 17:00
Pátek 19. červenec KilianGang Motosraz 7. ročník K7 Voděrady (u Skalice nad Svitavou), 00:00
Sobota 20. červenec Rockové školy Bučovice, U Škol, 15:30
Pátek 26. červenec Bloody Mary, Blblbroxx, V.P.V., Kudla v zádech, The Kishones (PL) Brno, M13 Hell, 18:00
Pátek 26. červenec Bosonožský sudoval: Loretta Brno-Bosonohy, 23:59

Srpen 2019

Neděle 11. srpen Kulturní léto: Alband Hranice, 18:00
Čtvrtek 15. srpen Rock Heart 2019 Moravský Krumlov, areál zámeckého parku, 00:00
Čtvrtek 15. srpen Festival Rock Heart Moravský Krumlov, 23:59
Sobota 17. srpen Lócké Rokec Dolní Loučky (u Tišnova), 14:00
Sobota 24. srpen Metal Madness VI 2019 Sušice, Ostrov Santos, 23:59
Sobota 31. srpen Saňař Cup 2019: Alband Sokolnice (u Brna), 23:59
Sobota 31. srpen Titanic Křižanovice, 23:59
Sobota 31. srpen IX. Motopropadání Rudice, 23:59

Září 2019

Sobota 7. září Kern a další Přerov, výstaviště, 20:00
Sobota 28. září Ocelot Brno, m13 Rock Hell (Benešova), 23:59

Říjen 2019

Pátek 11. říjen Nahum, Inner Sphere, Purnama Valašské Meziříčí, M-klub, 23:59
Sobota 26. říjen Alrox Brno, M13 Hell, 23:59
Čtvrtek 31. říjen Arakain Brno, Sono Centrum, 19:00

Listopad 2019

Čtvrtek 21. listopad Kern + Turbo Brno, Sono Centrum, 19:30
Sobota 23. listopad Extreme Agression Thrash 5 Brno, M13 Hell, 23:59
Pátek 29. listopad Nahum, Inner Sphere, Purnama Hodonín, klub Nautilus, 23:59
Pátek 29. listopad Törr + Root Uherské Hradiště, klub Mír, 23:59