Seznam koncertů

Březen 2019

Čtvrtek 21. březen Michal Pavlíček and Trio Brno, Sono centrum, 20:00
Sobota 23. březen 50th Anniversary Tour: Jethro Tull (UK) Brno, Výstaviště, 19:30
Sobota 23. březen Insania, Dark Gamballe Brno, Sono Centrum, 20:00
Pondělí 25. březen MANOWAR - Final Battle Tour Brno - velká hala Vodova, 20:00
Úterý 26. březen Metallica Tribute + Symphony Orchestra Brno, Zoner Boby Hall, 23:59
Sobota 30. březen Unholy Tour 2019 Brno, M13 (Benešova 22!), 23:59

Duben 2019

Pátek 5. duben Public Relations, Porta Inferi, Reconquista Brno, M13 Hell, 19:00
Pátek 5. duben Catastrofy (SK) Brno, Melodka, 23:59
Sobota 6. duben Nahum, Inner Sphere, Purnama, Cranial Carnage Uherské Hradiště, klub Mír, 23:59
Pátek 12. duben Edain, Olaf Olaffson, Big Bad Trip, Der Blutrach Brno, M13 Hell, 20:00
Sobota 13. duben Euphoria, Kairen Brno, M13 Hell, 20:00
Pondělí 15. duben Scarecrow, In Control Brno, M13 Hell, 20:00
Středa 17. duben Vilda Čok & Bypass, Aldabra Brno, M13 Hell, 20:00
Pátek 19. duben Loretta, Alrox Brno, M13 Hell, 19:30
Pátek 19. duben Škwor: Unplugged Tour Brno, Fléda, 20:00
Sobota 20. duben Škwor: Unplugged Tour Brno, Fléda, 20:00
Sobota 20. duben Extreme Agression Thrash 4 Brno, M13 Hell, 20:00
Pátek 26. duben Metal Attack Brno, Semilasso, 00:00
Sobota 27. duben Donor Brno, M13 (Benešova 22!), 00:00
Úterý 30. duben Kern Brno-Líšeň, 00:00
Úterý 30. duben Root, Inferno Brno, M13 Hell, 20:00

Květen 2019

Středa 8. květen Bloody Mary, Put Solntsa (RU), Amalgama (RU) Brno, M13 Hell, 19:00
Sobota 11. květen Zemětřesení open air 2019 Slavkov u Brna, 15:00
Sobota 18. květen Cittelus Metal Rock Fest 2019 Sobůlky, 17:00
Sobota 18. květen Sixth Dimension, Tyson (D), Blidgänger (D) Brno, M13 Hell, 20:00
Středa 22. květen Habera & Team Brno, DRFG Arena, 23:59
Sobota 25. květen Kern aj. Křižanovice, letní parket, 00:00
Čtvrtek 30. květen Creedence Clearwater Revived /UK/ Praha, Divadlo Hybernia, 23:59
Pátek 31. květen Creedence Clearwater Revived /UK/ Brno, Sonocentrum, 23:59

Červen 2019

Sobota 1. červen Kern, Starostovi Muži, Alrox Nosislav, 00:00
Sobota 8. červen Československý Rockfest Brno, Za Lužánkami, 12:00
Pátek 14. červen Debustrol, Limetal, Krucipüsk Brno, Sono Centrum, 17:30
Pátek 21. červen Grai (RU), Velesar (PL), Tholing the Void (PL) Brno, M13 Hell, 20:00
Sobota 22. červen Rockfest Pohořelice 2018 Pohořelice, 00:00

Červenec 2019

Pátek 19. červenec KilianGang Motosraz 7. ročník K7 Voděrady (u Skalice nad Svitavou), 00:00
Pátek 26. červenec Bloody Mary, Blblbroxx, V.P.V., Kudla v zádech, The Kishones (PL) Brno, M13 Hell, 18:00

Srpen 2019

Čtvrtek 15. srpen Festival Rock Heart Moravský Krumlov, 23:59
Sobota 24. srpen Metal Madness VI 2019 Sušice, Ostrov Santos, 23:59

Září 2019

Sobota 7. září Kern a další Přerov, výstaviště, 20:00

Říjen 2019

Pátek 11. říjen Nahum, Inner Sphere, Purnama Valašské Meziříčí, M-klub, 23:59
Sobota 26. říjen Alrox Brno, M13 Hell, 23:59

Listopad 2019

Čtvrtek 21. listopad Kern + Turbo Brno, Sono Centrum, 19:30
Sobota 23. listopad Extreme Agression Thrash 5 Brno, M13 Hell, 23:59
Pátek 29. listopad Nahum, Inner Sphere, Purnama Hodonín, klub Nautilus, 23:59