Trutnovský festival v Brně!

Trutnovský festival v Brně!

Od osmdesátek po třetí tisíciletí: TrutnOff? – BrnoOn!

Tahle informace koluje (nejenom Brnem) už od loňského podzimu, ale teď je konečně jasno - představitelé statutárního města Brna se dohodli s pořadateli trutnovského festivalu na tom, že je to vlastně výhodné pro obě strany. 

Tedy jak pro „trutnovské“ v čele s Martinem Věchetem, tak pro brněnský pisárecký park nedaleko Střelnice a za Anthroposem: krásné členité přírodní prostředí, placy, keře, stromy – ze tří volitelných lokací ( + Hády a hrad Veveří) zvítězila právě tahle. 

Celkem vůbec se nedivím, pamatuju si to tam ještě z 80. let základní školy, kdy jsme vedli jednu zajímavou výměnu informací s mou spolužačkou (aby nedošlo k dezinformaci, šlo o rozhovor – vidím to jak dneska), a ona pár týdnů na to z totalitního Československa emigrovala. Poté jsem ji už nikdy neviděl. No můžete najít lepší místo pro fesťák s hvězdičkou osmdesátek? 

Na tomto festivalu s nezapomenutelnou historií se v moravské metropoli očekává návštěvnost cca 8 000 lidí. A kapely (se) uvidí a uslyší, a možná přijde i Krakonoš, což není nic jiného než dost dobré trutnovské pivo.   

Další vývoj budeme sledovat a určitě nebudeme na informace skoupí, prozatím Vám děkujeme za pozornost. 

Sestavil Dědek.

festivaltrutnoff.cz

Komentáře

Můžete použít následující HTML tagy a atributy:
<a href="" title=""> <blockquote cite=""> <code> <b> <i> <u>