SLUŠNÁ ROCKOVÁ HOBLOVAČKA, pardon: „HOLBOvačka“ aneb „HOBLUJ a HOLBUJ!“

SLUŠNÁ ROCKOVÁ HOBLOVAČKA, pardon: „HOLBOvačka“ aneb „HOBLUJ a HOLBUJ!“

Vzpomínka na festival HOLBA ROCK NA GRILU / pátek – sobota 23.-24. července 2021 / Opava – letiště Kylešovice

Je jasné, že nemůžeme být úplně všude, ale naštěstí máme i spoustu dobrých blízkých, kteří nás občas zastoupí. Technicky fakt dobrý snímečky nám tentokrát poslal na naši žádost korespondent Hippo, a nejedná se o nic menšího než vizuální vzpomínky na fesťák HOLBA ROCK NA GRILU, který se v pátek a sobotu ve dnech 23. – 24. července letošního roku konal na letišti v Opavě-Kylešovicích.

Slušnej dvoudenní nálet měl z hlediska žánrů tak říkajíc širokospektrální, snad dokonce multifunkční charakter od heavythrashe přes zpěvný hard & heavy až po gothic rock a bigbítový bůh ví kam ještě.  Na letištní dráze postupně přistávaly „boeingy“ a „airbusy“ typu Dymytry, Traktor, XIII. Století, Tublatanka nebo Arakain, což jak jistě uznáte, představuje solidně- bouřlivou nálož, přičemž těmito slovy jistě nestřílím pouze do vzduchu.

 

Kterak patrno i z naší fotogalerie, na přehlídce rozhodně nebylo jenom pět a půl člověka, naopak, festival zjevně uchvátil celé davy přítomných. Děcka, tohle pivopitelně není report, tohle je zkrátka atmosféra (nebo stratosféra?)! Kdož jste tam byli (třeba Hippo), užijte si vzpomínky, a kdož jste nebyli (jako třeba Dědek), užijte si to taky.

 

Byla to zkrátka, resp. vlastně zdlouha slušná rocková hoblovačka, pardon, HOLBOvačka, neboť jak již samotný název akce říká, na čepu byl „vysokohorské“ hanušovické škopek zované HOLBA. Takže, rockere, hobluj a HOLBUJ!    

 

A na závěr poznámka a omluva: Pravdou jest, že tento artikl činíme trochu se zpožděním, leč vězte, že to není vina ani Hippa, ani redakce, ale jen a jen líného Dědka.

Text Dědek, materiál Hippo. Děkujeme!

Další vzpomínky rovněž zde: casrock.cz/rock-na-grilu/

Fotogalerie

Komentáře

Můžete použít následující HTML tagy a atributy:
<a href="" title=""> <blockquote cite=""> <code> <b> <i> <u>