SEBASTIEN: Mocný dar posvátného svazku

SEBASTIEN: Mocný dar posvátného svazku

Powermetalová čtveřice dnes připomíná své aktuální album „Integrity“ novým singlem „Je to v nás“. Chytlavá skladba, kterou kapela končívala svá vystoupení v rámci obřích Monster Meetingů, hladce zapadá do myšlenkového konceptu alba. Zároveň oznamuje zastávky turné „Integrity Summer Tour 2022“.

Autor, kytarista a zpěvák Jiří Rain, doplňuje:V textu této písně jsem se snažil vyjádřit, jak si vážím vztahu muže a ženy, který má být smyslný, ale zároveň také posvátný a na celý život. Zejména verše "dej mi sílu být Ti vším / dej mi dar, co znásobím" poukazují na mé přesvědčení, že láska v manželství roste a získává na hloubce a barevnosti. Sami to tak s manželkou cítíme a považujeme svatbu za to nejlepší životní rozhodnutí. Doba je dnes velice těžká, svět se rychle mění a spoustu tradičních názorů házíme přes palubu – i proto si myslím, že je dobré připomínat důležitost a hodnotu sňatku, coby začátku společné cesty, po které kráčejí dva lidé spolu jako jedno tělo...“ Vážně nastolená témata jsou tradičním elementem lyrické stránky SEBASTIEN, kteří s novou deskou „Integrity“ ještě více umocnili svá sdělení přechodem na mateřský jazyk.

 

Na nahrávce „Je to v nás“ se podílel saxofonista Ondřej Klímek (Kamil Střihavka, VLTAVA, ad.), o mastering se postaral světoznámý producent Jacob Hansen (AMARANTHE, PRETTY MAIDS, VOLBEAT, PRIMAL FEAR, EPICA). „Je to v nás“ najdete na limitované edici alba „Integrity“ s exkluzivním 3D obalem, a od 25. března 2022 také na všech digitálních platformách.

Integrity summer tour 2022

11. 6. Pržno - Den obce – Areál SK Pržno

25. 6. Hudlice u Berouna – Hudlicefest – Sportovní areál

14. 7. Vizovice – Masters of Rock – Likérka Jelínek

28. 7. Liberec – Benátská s Impulsem! – Areál Vesec

13. 8. Velké Hamry - Lázně pod kulturákem

13. 8. Újezd u Přelouče Slamák Rock Fest - Letní Parket Újezd

10. 9. Klimkovice - Jarmark

10. 9. Polanka nad Odrou – Den obce

 

Web: sebastienofficial.com/

FB: facebook.com/sebastienband/

IG: instagram.com/sebastien_band/

Komentáře

Můžete použít následující HTML tagy a atributy:
<a href="" title=""> <blockquote cite=""> <code> <b> <i> <u>