ROSA NOCTURNA přichází s lyric videem k písničce Touhy v mlze z posledního alba Andělé a bestie.

ROSA NOCTURNA přichází s lyric videem k písničce Touhy v mlze z posledního alba Andělé a bestie.

Čas COVIDový brněnská symfo-metalová kapela ROSA NOCTURNA rozhodně nepromarnila.

Od začátku letošního roku už vydali tři videa. Nejdříve to bylo domácí lockdownové video k jejich metalovému valčíku Padám. O měsíc později natočili a vydali rovnou celý akustický mini-set a nyní přichází s lyric videem k písničce Touhy v mlze z posledního alba Andělé a bestie.

Rosa Nocturna je už známá tím, že si na nahrávání svých desek zve hosty. Ne zrovna jen pár, ale docela hodně. A síla tohoto konceptu se naplno ukazuje i v této písničce. Touhy v mlze je duet, který nazpívala zpěvačka Rosy Anet se zpěvákem kapely Flowerwhile Perrym. Nejen, že se jejich hlasy perfektně hodí k sobě, ale zároveň neuvěřitelně podmanivě podávají text písničky, který posluchači předkládá lyrický příběh o touhách. O jaké touhy se jedná, a zda-li jsou to touhy naplněné či nenaplněné, to už si musí každý posluchač rozhodnout sám.

Hudebně je song velmi bohatý. Kromě nadupaných kytar atmosféru dobarvuje harfa, klavír a hostující houslistka Klára Šindelková z Emerald Shine. Video je laděno do námořnického stylu neboť v písničce se zpívá: Lodě se vrací z přístavů, které jsou plné přízraků. Nechte se tedy pohltit vlnami tohoto epického duetu a poslechněte si ho.

Aktuálně kapela pracuje na dvou live videích a připravují další hraný klip. Kromě toho chystají podzimní tour s kapelami Donor a Rebel. Veškeré info můžete najít na jejich webu:

rosanocturna.cz/

Komentáře

Můžete použít následující HTML tagy a atributy:
<a href="" title=""> <blockquote cite=""> <code> <b> <i> <u>