RETURN TO STABILITY tour 2.0.2.2.

RETURN TO STABILITY tour 2.0.2.2.

Také si myslíte, že styl deathmetal je furt to samé „blití“ dokola? Máte pocit, že se v Čechách se nedá hrát deathmetal na úrovni??? Změnit názor se vám pokusí 4 deathmetalové kapel z různých koutů naší země v minitour nazvaném „Return to Stability 2.0.2.2“. 4 místa, 4 kapely, 4 různé pohledy !!!

Neurotic Machinery – groove-progresivní deathmetal s vlastní tváří. Tachovští borci na muziku vždy měli svůj pohled a ten dotáhli téměř k dokonalosti na poslední desce. Propracovaná muzika, která svojí prezentaci v popředí s dvěma zpěváky nenechá nikoho v klidu.

Elysium – týnecký deathmetal s prvky coru, který se nebojí techniky a tísnivé atmosféry s energickým živým vystoupením smete vše živé v dosahu.

Dysangelium – poctivý deathmetalový buldozer, který už léta válcuje česká pódia svou poctivou muzikou. Klasičtější podání deathmetalu ve stylu starých SINISTER nebo borců KRABATHOR.

Phylactery – mladá kerosinová deathmetalová jízda, která tempa šponuje na maximum. Sype se, houpe se a celou dobu noha na plynu. Jízda jak prase.

Tato sestava bude k vidění v těchto termínech a na těchto místech:

19.3.2022 – Plzeň „Pod Lampou“

26.3.2022 - Jaroměř „Naroďák“ (v rámci dvoudenního festivalu „Nároďákfest“)

2.4.2020 – Kutná Hora „Česká 1“

30.5.2020 – Brno „Melodka“

V tomto neveselém období si přijďte zaházet řepou a přijďte se přesvědčit, že deathmetal není vyčerpaný metalový žánr. Kapely nechají na pódiu vše, aby vám toto dokázaly!!!

Komentáře