Progresivní NOMURA vyráží na turné

Progresivní NOMURA vyráží na turné

Po roční odmlce a změnách v sestavě se nadějný progresivní djent kvintet NOMURA hlásí s novým EP „The Silent Whisper“ a chystá minitour.

NOMURA na česká klubová pódia přiveze zbrusu nové EP „The Silent Whisper“ kombinující mladické nadšení se zahraniční produkcí: K perfekcionismu jsme EP dotáhli díky individuálnímu přístupu a zkušenostem z oblasti corové hudby Ryana Wooda z 105mm Studios v Británii, se kterým jsme na EP úzce spolupracovali,“ dodává bubeník Dominik Černoch k práci ve studiu 105mm Studios.

Turné k novému EP kapela odstartuje svým pražským debutem v legendárním klubu Modrá Vopice, kde vystoupí za podpory kapel NEWSPEAK (metalcore) a BETWEEN THE PLANETS (progressive-metal). Hned o týden později si NOMURA střihne neméně zajímavý koncert tentokráte v roli předkapely HENTAI CORPORATION ve Frýdku-Místku.  Dále se zastaví v Olomouci, Brně, Kopřivnici a koncertní rok ukončí v Kolíně.

6. 10. Modrá Vopice, Praha

13. 10. support Hentai Corporation -  Frýdek-Místek

28. 10. Olomouc

13. 11. Brno, M13

18. 11. Kopřivnice

9. 12. Kolín

Muzika kapely NOMURA míří přímo solar, tlak zjemňuje ambiencí i jemnou kytarou. Nakažlivý lámaný rytmus táhne dopředu. Pětice talentů se ponořila do vod moderního progresivního metalu založeného na specifickém groovu a sekání typického pro djent, přičemž laškují s core žánry s přívlastky death-, metal- či hard-.

 

Klip „The Silent Whisper“: https://www.youtube.com/watch?v=K7VufqAw7Jk&ab_channel=SmileMusic

 

Komentáře

Můžete použít následující HTML tagy a atributy:
<a href="" title=""> <blockquote cite=""> <code> <b> <i> <u>