Phoenix povstal z popela a přidal k tomu nový videoklip

Phoenix povstal z popela a přidal k tomu nový videoklip

27.3.2024 vyšlo dlouho očekávané EP kapely Day Before. Název Phoenix odkazuje k faktu, že samotná kapela tímto EP povstává z vlastního popela. Po svém debutu se v minulých letech kapela na nějakou dobu odmlčela, ale nyní se vrací a má v plánu pokračovat v kvalitní tvorbě. Název ale neodkazuje pouze na životní cyklus kapely, ale také na mysl člověka, která je občas zmítaná nepříjemnými myšlenkami a pocity. Celé album se nese v duchu boje proti vnitřním démonům, kdy člověk musí zabojovat a vymanit se z ohně a povstat jako někdo lepší.

Na albu Phoenix najdete intro a pět songů. Díky schopnostem Bomb Jack Studia je zvuk celého alba vyvážený a na vysoké úrovni. Songy dávají najevo, že tady energie nechybí a že je kde brát. Ještě před vydáním EP jste mohli slyšet a vidět jeden ze songů s názvem Desolation, který byl první ochutnávkou toho na co se můžeme těšit. S vydáním alba si Day Before přichystalo i další videoklip na song Faction Of Life. Jedná se opět o energickou skladbu plnou emocí.  Vizuální stránku si vzalo na starosti opět studio WOLL Design a jedná se o velmi povedený počin.

Phoenix je možné poslouchat na Youtube, Spotify, iTunes a na dalších platformách. Na Youtube mají všechny songy vlastní vizuální stránku.

 

Phoenix rose from the ashes and added a new music video to it.

On March 27, 2024, the long-awaited EP by the band Day Before was released. The title "Phoenix" refers to the fact that the band is rising from its own ashes with this EP. After their debut, the band went silent for some time in recent years, but now they are returning with plans to continue creating quality music. However, the title not only refers to the band's life cycle but also to the human mind, which is sometimes troubled by unpleasant thoughts and feelings. The entire album is imbued with the theme of fighting inner demons, where one must fight and rise from the fire to become better.

On the album "Phoenix," you will find an intro and five songs. Thanks to the skills of Bomb Jack Studio, the sound of the entire album is well-balanced and of high quality. The songs make it clear that there is no lack of energy here and there is plenty to draw from. Even before the EP was released, you could hear and see one of the songs titled "Desolation," which was the first taste of what we can expect. Along with the album release, Day Before also prepared another music video for the song "Faction Of Life." It's again an energetic composition full of emotions. The visual aspect was once again handled by WOLL Design Studio, and it's a very successful endeavor.

Phoenix can be listened to on YouTube, Spotify, iTunes, and other platforms. All songs have their own visual representation on YouTube.

Komentáře

Můžete použít následující HTML tagy a atributy:
<a href="" title=""> <blockquote cite=""> <code> <b> <i> <u>