Pařát vydá po 25 letech v reedici první album SCENERY

Pařát vydá po 25 letech v reedici první album SCENERY

 Po 25 letech ožije první album mohelnických SCENERY „The Drowning Shadow Of Mankind“. U labelu Pařát Productions vyjde poprvé jako lisované CD a v původní zvukové verzi.


SCENERY vznikli v roce 1994 a od počátku bylo jasné, že si zvolili obtížnou hudební cestu, na které je nebudou doprovázet davy fanoušků a vydavatelé se o jejich počiny nebudou předhánět. Zato ale jejich netuctová a poměrně komplikovaná muzika vždy poutala pozornost příznivců sofistikovaných metalových extrémů a dnes už z odstupu můžeme říct, že kapela do značné míry předběhla dobu. Svou cestičku totiž začala prošlapávat v době, kdy ještě na scéně nebylo ani potuchy o nějaké renesanci a boomu progresivního technického death metalu. Ostatně i samotní průkopníci celého tohoto subžánru jako ATHEIST, CYNIC či PESTILENCE si museli na svou rehabilitaci a celkové docenění pár let počkat.

SCENERY se rozloučili v roce 2012 albem "Mental Confusion", o jehož vydání se postaral Pařát.


Předobjednávky CD a triček "The Drowning Shadow Of Mankind... After 25 Years" začnou v Pařátshopu ZDE od 2.4, datum vydání je stanoveno na 15.4.


Do té doby třeba můžete v Pařátshopu ZDE nahlédnout na nové tituly v nabídce, jako vždy za nejlepší ceny.

 

Komentáře

Můžete použít následující HTML tagy a atributy:
<a href="" title=""> <blockquote cite=""> <code> <b> <i> <u>