Ostrava v Plamenech 2018

Ostrava v Plamenech 2018

Srdečně pěkně mne překvapilo, že plakoš na „Ostravu v plamenech“ lze uzřít i v jihomoravském Brně. Skupinu In Flames („v plamenech“) sice nečekejte, ale dvoudenní festival „Ostrava v plamenech“ (pátek/sobota 3. – 4. 8. 2018) nabízí takové lahůdky, až z toho nejen silné srdce třebas lehkým infarktem poskočí.  

V aktuálním roce 2018, kdy vydavatelství  Sanctuary + BMG vychrlila na trh reedice v podobě nádherných knížeček se starodávnými kultovními řadovými alby KREATOR, doplněnými o bonusy, resp. živáky (mnohdy se jedná i o unikátní 2CD, jak jsme na našem webu již psali, včetně slavné desky Coma Of Souls), můžeme tohleto proslulé německé řeznictví uzřít i na ostravském fesťáku. 

Zmíněným totálním headlinerům rozhodně nebudou jen sekundovat zakladatelé heavy metalu 80. let SAXON, ani novější, leč o nic méně známější MOONSPELL. 

Festival neopomněl ani tuzemské kapely jako DOGA, DYMYTRY, MALIGNANT TUMOUR či TRAKTOR, stejně jako se můžete těšit na pár neomšelých jmen ze Slovenska (EDITOR), Itálie (WIND ROSE) a tak dál. Úplně speciálním projektem pak bude „orchestr“ jménem BOHEMIAN METAL RHAPSODY. 

Bližší informace můžete čerpat zejména na oficiálních webových stránkách festivalu ostravavplamenech.cz

Tož čerpejte a shořte nadšením! 

Sestavil Dědek.

Komentáře

Můžete použít následující HTML tagy a atributy:
<a href="" title=""> <blockquote cite=""> <code> <b> <i> <u>