Již tento měsíc v Pařátu reedice Masturabce

Již tento měsíc v Pařátu reedice Masturabce

Tuzemská metalová devadesátá léta, na které nelze zapomenout, skýtají ještě mnoho zaprášených nahrávek, jež si sběratelé nemohli opatřit na CD, protože na tomto formátu ve své době nevyšly. Již tento měsíc se pomyslný seznam zkrátí o další kapelu. Pražská MASTURBACE v letech 1993 a 94 vydala třetí a čtvrté demo, ovšem oficiálně mluvíme o prvním a druhém demu, protože dobu před nimi lze zhodnotit jako poznávací (úsměv). V devadesátých letech hudebně velmi aktivní a už hezkou řádku let hibernující MASTURBACE tak letos symbolicky ožívá prostřednictvím nahrávky „The Way Through The Labyrinth 1993-94“, která znovu přibližuje demáče „The Way Of Loneliness“ (1993) a „The Labyrinth Of The Round Square“ (1994). S novou grafikou od výtvarníka Maťa Mišíka (na obalu je logo a maskot kapely z devadesátých let - Perverzní lišaj) a remasterovaným zvukem ze studia Hostivař, kde byly mimo jiné svého času obě nahrávky také pořízeny.

Do devadesátých let plných MASTURBACE se také v Pařátu ohlédneme prostřednictvím rozhovoru s kytaristou Matějem Lipským alias Agosem.

96. číslo Pařátu s CD MASTURBACE (8 stran booklet, v něm řada dobových fotek a informací) vyjde 23. října. Až tehdy zjistíte, co se ukrývá pod nápisem CENSORED na obalu alba :-)

Komentáře

Můžete použít následující HTML tagy a atributy:
<a href="" title=""> <blockquote cite=""> <code> <b> <i> <u>