FORGOTTEN SILENCE s novým albem po čtyřech letech na podiu

FORGOTTEN SILENCE s novým albem po čtyřech letech na podiu

Fungují již od podzimu 1993 a celé tři dekády se ve své tvorbě drží hrátek s žánry, přechody mezi nimi, jejich slučováním i převracením naruby všech pravidel, které s nimi jsou spojeny. FORGOTTEN SILENCE není cizí snad žádný hudební žánr a  patří mezi absolutně nejosobitější kapely, které hudební scéna nabízí. Celosvětově.

Letos navíc otevírají své čtvrté desetiletí a jejich osvěžená sestava, která po více než 20 letech do svého zvuku opět začlenila ženský zpěv, nadělila nové album „Vemork Konstrukt“, které se tentokrát vrací k metalové bázi, ačkoli v případě FORGOTTEN SILENCE „neplatí nic“.

Nejde však jen o další nahrávku, kde FORGOTTEN SILENCE svébytně prolínají žánry. „Vemork Konstrukt“ pro ně znamená novou cestu. Jednak se tu komplexně propojuje jejich hudební minulost uběhlých 30 let, jež zahrnuje vše od ambientu, art rocku až po metal, ale zároveň odkrývá, čeho by nová sestava experimentujících „Brňáků“ rozesetých po celé republice mohla být schopna. A výsledek nejednou ohromuje. Nejen čistým moderním zvukem a skvělým mixem, ale především svou vyvážeností a schopností hledět do budoucna.

„Vemork Konstrukt“ na CD, LP a MC vydalo vydavatelství MagickDiskMusic, limitovaný LP box Doomentia Records. FORGOTTEN SILENCE novinku od zítra vyráží na tři květnové víkendy propagovat včetně jednoho výletu na Slovensko. Na většině vystoupení je doprovodí slovenští DEPRESY, kteří budou propagovat album „Psycold“.

FORGOTTEN SILENCE se představí v sestavě Andrea/voc, Kubýk/gtr, Marty/key, Krusty/bass&voc, Čepa/drs a na třech vybraných shows zahostuje i Chymus/voc.

VEMORK KONSTRUKT live:
12. 5. 2023 Trenčín,
Lúč + Depresy, Krudus > https://fb.me/e/15Xq4hdZ4
13. 5. 2023 Jablunkov, Southock + Depresy > https://fb.me/e/NOTiwTAl
19. 5. 2023 Val. Meziříčí, M-klub + Depresy, The Book, Newspeak > https://fb.me/e/IzJbKKJy
20. 5. 2023 Praha, Chapeau Rouge + Voluptas > https://fb.me/e/BTWSp6R4
26. 5. 2023 Brno, Melodka + Depresy, Slať > https://fb.me/e/3rDLKxDKb
27. 5. 2023 Pardubice, Ponorka + Depresy, Hypnos > https://fb.me/e/PCVJEawI

 

 

Forgotten Silence

https://facebook.com/forgottensilenceofficial

https://instagram.com/forgottensilenceofficial

https://open.spotify.com/artist/6XJvCdJbRTmiiBEYlgObbi

Komentáře

Můžete použít následující HTML tagy a atributy:
<a href="" title=""> <blockquote cite=""> <code> <b> <i> <u>