Exit Empire pracují na deluxe edici svého alba

Exit Empire pracují na deluxe edici svého alba

Trojice z Hodonína Exit Empire loni v říjnu vydala svůj post-hardcorový debut, pro který teď dokončuje deluxe edici s několika bonusy.

„Zrovna jsme v našem studiu nahráli kytary pro akustickou verzi Ignore Me. Svým poselstvím a melodickým základem si ten song o tuto intimnější verzi přímo žádal,“ říká zpěvák Rafael Eimut. Tato píseň byla pilotním singlem minulé desky, vydaná současně s videoklipem.

„Na albu jsme měli jeden featuring, a to krásný ženský vokál od pražské zpěvačky Seany. Ten se perfektně hodil pro house remix v Deadmau5ovském stylu. Slyšet v takové poloze něco od nás spoustu lidí určitě překvapí,“ odhaduje kytarista Timmy Růžička.

Kapela touto deluxe edicí chce ukázat svou hudební všestrannost, ze speciálních předělávek to totiž není vše. „Chystáme ještě jeden cover, opět v trochu jiném stylu, ale to bude překvapení,“ láká bubeník Přemek Růžička. „Dáváme tak lidem najevo, že Exit Empire není jen jedno album definované svým zvukem. Exit Empire jsme my tři kluci, kteří své názory vyjadřují vlastním způsobem.“

Album i v novém grafickém kabátku vyjde 31. května 2018 a bude tento den pokřtěno v Brně na Melodce, kam si kluci pozvali zajímavého hosta. „Kapelu Space of Variations, se kterou jsme se spřátelili na společném koncertě v Dubaji,“ říká Rafael. Jedná se o vítěze nejlepšího metalového aktu Ukrajiny 2015. Do České republiky zavítají úplně poprvé.

Své původní album dává Exit Empire ke stažení zdarma na svých stránkách. Jak prohlašuje Timmy: “Jsme radši slyšeni, než zaplaceni.”

Info o akci u nás na webu - zde!

facebook.com/ExitEmpireBand/
bandzone.cz/exitempire
exitempire.com

Komentáře

Můžete použít následující HTML tagy a atributy:
<a href="" title=""> <blockquote cite=""> <code> <b> <i> <u>