ETEF 2024 (19.-20. 7. 2024) oznamuje MASTER, ALTARS ABLAZE a 1000BOMBS

ETEF 2024 (19.-20. 7. 2024) oznamuje MASTER, ALTARS ABLAZE a 1000BOMBS

Zdravíme všechny fanoušky UG metalu! Doufáme, že se, stejně jako my, všichni těšíte na devátý  ročník ETEF – Enter The Eternal Fire festivalu! Ten se uskuteční 19.-20. 7. 2024 ve Volyni v areálu koupaliště v jižních Čechách. Naváže na předchozí ročníky z let 2015-2020 a 2022-2023.

 

1. 11. 2023 byl zahájen předprodej vstupenek. První edice vstupenek byla během dvou hodin rozebrána, druhá je nyní v prodeji za 1300 Kč (+ transakční poplatek 21,50 Kč). Držitelé ZTP mají 50% slevu.

Vstupenky jsou k dispozici u Fox Ticket:

https://foxticket.cz/akce/etef-2024

 

Oznamujeme další tři kapely:

 

MASTER

MASTER & Paul Speckmann, toto spojení a tato jména asi vůbec nemusíme představovat. Původně americká, dnes spíše česká kapela MASTER je spolu s DEATH jednou z prvních kapel ve světě označovaných jako death metal. V novém roce 2024 očekávejme od těchto old school death metal veteránů nové album. „Saints Dispelled“ bude k dispozici 19. ledna prostřednictvím Hammerheart Records. V diskografii to bude již 15. deska od počátku jejich existence (1990). Co více říci o MASTER? Ve Volyni na ETEF 2024 to bude neuvěřitelný masakr!

 

ALTARS ABLAZE

Death/blackmetalový projekt ALTARS ABLAZE se během své krátké kariéry dostal mezi špičku českého extrémního metalu. Je to i logické, jelikož sestavu tvoří zkušení harcovníci z kapel jako HEAVING EARTH, CULT OF FIRE, BRUTALLY DECEASED a dalších. První album nazvané „Life Desecration“ se profiluje nekompromisní tvorbou, která vstřebává ty nejostřejší death- a blackmetalové ingredience. Rouhačského antikřesťanského požehnání se dočkáme v létě i na ETEF prknech.

 

1000BOMBS

1000BOMBS můžeme brát jako thrash- a nově deathmetalové komando. Právě vydali nové album „Sentenced to War“. Bombardování rozjasňuje punková jízda „Pilsner Thrashquell“. To jsou ale mega koule! Střední thrashové tempo borci trochu deathově podladili. Asura začal chroptit, vokály se hodně povedly. Sestava 1000BOMBS je tvořená špičkovými muzikanty, které vídáme i v dalších kapelách, jako jsou INFERNO, TROLLECH, STÍNY PLAMENŮ nebo WAR FOR WAR. Volyňské koupaliště se na chvíli stane bojištěm. Bomby 1000BOMBS budou létat přímo z ETEF stage.

 

Dosud oznámené kapely:

HATE (death/black, Polsko)

KOLDBRANN (black, Norsko)

NOCTURNAL (thrash/black, Německo)

MASTER (death, USA/Česko)

ALTARS ABLAZE (black/death, Česko)

FLESHLESS (death, Česko)

1000BOMBS (thrash/death, Česko)

RAMCHAT (pagan/black, Slovensko)

REFORE (thrash, Česko)

 

Další potvrzené kapely budou postupně zveřejňovány na FB a webu akce, sledujte tedy naše informační kanály pro nejčerstvější informace!

 

https://www.facebook.com/eteffest/

http://etef.cz/

 

Děkujeme za přízeň!

 

ETEF Team

 

ETEF = (old school metal + přívětivé prostředí prvorepublikového koupaliště + rodinná přátelská atmosféra + levné občerstvení + stanování zdarma přímo v areálu + parkování zdarma max. pět minut pěšky) = zábava pro metalové tradicionalisty!

Komentáře

Můžete použít následující HTML tagy a atributy:
<a href="" title=""> <blockquote cite=""> <code> <b> <i> <u>