Dlouho očekávaná třetí řadovka Arch Of Hell je tady!

Dlouho očekávaná třetí řadovka Arch Of Hell je tady!

Melodeath s příchutí metalcoru a dozvuky symfonického metalu… Tak zhruba v kostce by se dalo definovat nové album brněnských Arch Of Hell. Zkrátka moderní metal, který má ambice zasáhnout širší posluchačskou základnu. Arrival je dospělá nahrávka s precizní produkcí a skvělým zvukem!

Lahůdka, která právě teď vychází u pražských MetalGate na CD a v digitální distribuci.

Epické momenty, výrazné melodie, tvrdý základ, sypačky… a do toho energické doplňování chlapského a ženského zpěvu. Arch Of Hell vědí, co jsou jejich silné zbraně, a dokáží je skvěle zúročit. Arrival nabízí jedenáct skladeb, mezi nimiž nechybí ani singlovka Nile, která před časem načrtla, jak dlouhohrající novinka bude znít. 

Výpravný je i obal od Mustapha Design dz, který koresponduje s textovou náplní alba. Jedná se o koncepční příběh o entitách z jiných světů ovlivňujících život na naší planetě. Zasazen je primárně do doby starověkého Egypta. „Vystupuje v něm postava mimozemské bytosti – královny, kterou lidé uctívali jako bohyni, ale svou nevděčností a zlobou si vysloužili její odchod, respektive odlet z naší planety,“ přibližuje zpěvačka Tereza Nesvatbová.

Vznik Arrival aktivně podpořili fanoušci, díky kterým byla úspěšná crowdfundingová kampaň na Hithit. Výborný výsledek dokazuje, že si Arch Of Hell dlouhodobou a pečlivou prací budují pevnou fanouškovskou základnu. A že patří k výrazným kapelám dnešní mladší tuzemské metalové scény. „Moc nás překvapilo, kolik lidí nás chce podpořit a jaký je o novou desku zájem. Je to věc, co vás nakopne. Jsme všem, co nám touto formou pomohli, opravdu moc vděční. Děkujeme!“ zdůrazňuje Tereza Nesvatbová.

CD Arrival můžete objednávat na stránkách metalgate-eshop.cz.

Komentáře

Můžete použít následující HTML tagy a atributy:
<a href="" title=""> <blockquote cite=""> <code> <b> <i> <u>