ALTARS ABLAZE podpoří novozélandské DIOCLETIAN na jejich evropském turné

ALTARS ABLAZE podpoří novozélandské DIOCLETIAN na jejich evropském turné

Po úspěšném vystoupení na vyprodaném čtvrtém ročníku Prague Death Mass se do Evropy vrací jeden z hlavních tahounů tohoto výjimečného blackmetalového festivalu – DIOCLETIAN z Nového Zélandu. Na části jejich nadcházejícího evropského turné je budou jako speciální hosté doprovázet tuzemští ALTARS ABLAZE.

DIOCLETIAN jsou bezpochyby jedním z nejkultovnějších black/death metalových komand. Na jejich rané desky („Doom Cult“, „War Of All Against All“, „Gesundrian“) přísahají hordy black, death a warmetalových elitářů po celém světě. Letos jim vychází nové album „Inexorable Nexus“, které podle prvních ukázek zní jako ANGELCORPSE na steroidech. Vzhledem k zemi původu kapely jsou jejich vystoupení v Evropě velmi vzácná a o to intenzivnější.

ALTARS ABLAZE patří mezi nejvýraznější zástupce tuzemského death/black metalu. Se svým prvním albem – „Life Desecration“ (vydaným v roce 2022 u Lavadome Productions) – dokáží svou nekompromisností a intenzitou směle konkurovat zavedeným jménům. Za kapelou stojí pětice ostřílených hudebníků, což dává celému projektu jasnou identitu a kvalitu, kterou oceňují nejen žánroví fanatici po celém světě.

V rámci nadcházejícího turné se DIOCLETIAN a ALTARS ABLAZE představí také v Praze (7. května – Underdogs‘), v Banské Bystrici (12. května – Klub 77) a v Ostravě (13. května – Barrák music club).

Pokud vám loni uniklo vystoupení obou kapel na festivalu Prague Death Mass, máte druhou příležitost zažít tuto dvojitou brutální anihilaci, která se nebude již opakovat.

Upozornění: Nic pro slabé povahy. Buďte připraveni na sonickou a vizuální popravu!

 

FB události:

Praha (7.5.2024): https://fb.me/e/4RwgupUOZ

Banská Bystrica (12.5.2024): https://fb.me/e/4CSYo5HUJ

Ostrava (13.5.2024): https://fb.me/e/1P3eYRRKW

 

DIOCLETIAN

https://diocletian.bandcamp.com/

https://www.facebook.com/DOOMCULT

 

ALTARS ABLAZE

https://lavadome.bandcamp.com/album/life-desecration

https://www.facebook.com/ALTARS.ABLAZE

Komentáře

Můžete použít následující HTML tagy a atributy:
<a href="" title=""> <blockquote cite=""> <code> <b> <i> <u>