ALIA TEMPORA uvádí exotický singl z Mexika

ALIA TEMPORA uvádí exotický singl z Mexika

Česká melodicmetalová kapela ALIA TEMPORA připravila pro své fanoušky řádně osvěžující letní video ke skladbě „Por Siempre“. Nádherné scenérie v něm doplňuje duet zpěvačky Markie Morávkové s mexickým zpěvákem Mariem del Rio Escobedem.

Videoklip k "Por Siempre" je ke zhlédnutí ZDE.

Skladbu ALIA TEMPORA prezentuje ve španělské verzi nejen díky geografickému kontextu, ale také pro dokreslení mexických krás – starobylých staveb a průzračného moře. "Po dlouhém a úzkostném období minulého roku se svět pomalu otevírá a my cítíme naději, kterou chceme fanouškům předat spolu s připomínkou toho, jaké to bylo dřív. Proto jsme naše singly ‘Asking‘ a ‚Por Siempre‘ oživili a doplnili o pozitivní a svěží letní nádech,“ uvádí sama kapela, která v Mexiku absolvovala v minulosti nejeden koncert.

 „Videoklip k singlu ‚Por Siempre‘ jsme natáčeli během našeho turné v Mexiku v pyramidovém komplexu Teotihuacan a na diamantové pláži v Acapulcu spolu s naším dlouholetým přítelem Mariem del Riem Escobedem, který je zároveň autorem španělského překladu textu ‘Por Siempre‘ a naším hostujícím členem na cestách,“ dodává zpěvačka Markie Morávková.

Příběh písně vypráví o milostné dvojici, kterou spaluje vášeň, žárlivost, ale také pýcha. Vše směřuje k tragickému konci, který se ovšem nekoná, protože dvojici naplní dva podstatní, neviditelní andělé – čas a trpělivost. Odměnou jim je nalezená harmonie, vnitřní mír a zářná budoucnost.

ALIA TEMPORA je EDM/melodic metalová kapela z Brna s velkou fanouškovskou základnou v západní Evropě a USA. Svou hudbou oslavuje jedinečnost každého člověka a potenciál, který se v každém z nás skrývá.

V současné době pilně pracuje na novém albu, které vyjde pod hlavičkou vydavatelství Smile Music.

 

Komentáře

Můžete použít následující HTML tagy a atributy:
<a href="" title=""> <blockquote cite=""> <code> <b> <i> <u>