KRABATMÁNIE POKRAČUJE I PO 35 LETECH!

KRABATMÁNIE POKRAČUJE I PO 35 LETECH!

Po veleúspěšné předpremiéře obnoveného Krabatu v Brně-Obřanech, Zahradě u  Sosny, je tady další obrovský úspěch: oficiální koncertní premiéra v  brněnském Metro Music Baru v pátek 27. září 2019 je měsíc a půl dopředu  VYPRODANÁ! Sezení bylo obsazené prakticky okamžitě po obřanském gigu, a teď  tedy i celý sál.

Což ostatně vidíte i na připojené fotografii, kdy plakát zvoucí na akci dostal příslušnou informační přelepku, včetně důležité  zprávy, že další vystoupení se bude konat v pátek v dobře zapamatovatelné  datum 22. 11. letošního roku.

Bude tudíž každopádně velmi zajímavé srovnání atmosféry letního open-airu s podzimními klubovými koncerty.

A pozor, další důležitá informace: Kapela oznámila, že to budou jediné dva koncerty na podzim 2019 v Brně a okolí, protože se bude věnovat především nahrávání alba, které ve špičkové kvalitě uchová původní materiál v hloubi temné první poloviny osmdesátých let seriozně nezaznamenatelný!!!

Vážení přátelé, „cesta do pravěku“ právě začíná (vlastně už začala...), těšte se a pište si deník! Néé, vlastně nemusíte, my ho budeme psát moc rádi za Vás – vlastně pro Vás.

Text + foto Dědek.

Komentáře

Můžete použít následující HTML tagy a atributy:
<a href="" title=""> <blockquote cite=""> <code> <b> <i> <u>