PORTA INFERI přichází silnější a dravější, než kdy dřív!

PORTA INFERI přichází silnější a dravější, než kdy dřív!

Ještě před "lockdownem" stihli natočit videoklip k nové skladbě "WARBRINGER", která se do dnešní doby hodí jak svou energičností, tak i silným a bojovým refrénem, kterým se nebojí tvrdě říct, co si opravdu myslí!

„Celá pointa textu pochází z dob dávno minulých, a to až z dob vikingských válečníků. Je to takový bojový chorál s účelem povzbudit masu lidí po dlouhých a těžkých chvílích k razantnímu kroku, díky kterému přežije celá generace. Parafrází může však být pochopen i jako strádání pod nějakým útlakem (hrozba války, politický útlak, coronavirový lockdown atp.)“ říká zpěvák Radim Korbel.

Přesto je smysl skladby mnohem hlubší a rozhodně neberte tuto skladbu jako buřičskou, jde spíše o vyjádření aktuální situace jinou formou – formou hudby a umění.

Ostrá partička ostřílených a již dobře známých muzikantů z Moravy ukazuje, že se do toho umí pořádně opřít a metal jim koluje v žilách.

Tvorbu PORTA INFERI nelze specifikovat jediným žánrem, a proto sama kapela novou tvorbu žánrově prohlašuje za power-core. Posouzení již necháme na posluchačích.

www.portainferi.com
facebook.com/portainfericz

Komentáře

Můžete použít následující HTML tagy a atributy:
<a href="" title=""> <blockquote cite=""> <code> <b> <i> <u>