Podzim oděn do černé, INNERSPHERE vyrážejí na turné

Podzim oděn do černé, INNERSPHERE vyrážejí na turné

Plzeňská, melodic deathmetalová kapela INNERSPHERE právě ohlásila své blížící se turné. Na přelomu září a října 2017 se objeví na celkem osmi zastávkách v Česku, Polsku, na Slovensku a v Maďarsku. Turné ve spolupráci s Raven Music Promotion nese příznačný název Black Autumn (černý podzim), kapela ho podpoří zveřejněním nového singlu Black Forest.

„Tento rok se jedná již o naše druhé minitour – v květnu jsme vyrazili na Spring Storm Tour pod záštitou Metalgate společně s Tortharry a Six Degrees of Separation. Byla to paráda a vězte, že i tentokrát to bude jízda,“ vzkazuje kytarista Míra Litomerický.

„Těšíme se opravdu moc. Poznáme nové lidi, kapely, věřím, že na šňůře vznikne řada nových přátelství,“ dodává bubeník Tomáš Lebenhart.

Kapela nyní připravuje materiál na debutové album, kterému by měla vdechnout život na začátku příštího roku. „Materiál bude progresivnější, pestřejší, temnější,“ popisují INNERSPHERE, kteří v těchto dnech bojují o účast ve finále soutěže Spark Fresh Blood. Podpořit je můžete zde.

Harmonogram turné:

28.9. Litoměřice – Baronka
29.9. Wroclaw (PL) – Ciemna Strona Miasta
30.9. Ruda Ślaska (PL) – Cub u Glusia
1.10. Krakow (PL) – Schizofrenia Café
4.10. Banská Bystrica (SK) – RC Tartaros
5.10. Budapešť (HU) – S8 Underground
6.10. TBA
7.10 Plzeň – Divadlo Pod Lampou

facebook.com/innerspheremetal

Komentáře

Můžete použít následující HTML tagy a atributy:
<a href="" title=""> <blockquote cite=""> <code> <b> <i> <u>