Pačess, Bára Basiková a nové album

Pačess, Bára Basiková a nové album

Pivně didaktický spolek Pačess natočil nové album, které se jmenuje ABSOLUTNO. a vyjde 1. září u Hellstorm Productions na LP, CD a MC. 

Album dostalo název dle skladby „Továrny na Absolutno“, která transformuje téma známého románu Karla Čapka do pivní roviny a vypráví o tom, co by se mohlo stát s obrovským boomem pivovarů a minipivovarů.

Jakkoliv to zní jednoduše, Pačess nad pivovarnickými tématy doslova filozofuje, a aby podtrhl jejich vážnost a předal emoce širší posluchačské obci, pozval si na album též nejednoho překvapivého hosta. 

Vedle dabéra Zbyška Horáka, či talentovaného kytaristy Vojtěcha Micky bude veřejnost jistě zajímat spolupráce s Bárou Basikovou, která se výzvy a metalu rozhodně nezalekla a nazpívala titulní skladbu. 

,,Továrny na Absolutno“ u mě zabodovaly jak muzikou, tak skvělým textem, a na spolupráci jsem Zdeňkovi s radostí a očekáváním kývla,“ říká známá zpěvačka.

Již šesté řadové album nahrané tentokrát v sestavě Chymus, Jakub Fritsche, Parambucha, Pačess a Čepa obsahuje skladby nové, znovu nahrané či nikdy nezveřejněné. Během léta kapela vypustí singl v podobě skladby ,,33“  a také videoklip k titulní skladbě. Na podzim jsou v plánu dva zcela ojedinělé koncerty s Bárou Basikovou.

Komentáře

Můžete použít následující HTML tagy a atributy:
<a href="" title=""> <blockquote cite=""> <code> <b> <i> <u>