Online benefiční koncert pro Florimona

Online benefiční koncert pro Florimona

19. 12. 2020 od 14:00 bude spuštěn Online Benefiční Koncert na youtube kanále PurnamaMetal, který bude zcela bezplatně přístupný pro každého a bude věnován chlapci se svalovou dystrofií. Během vysílání se odkaz na stream bude sdílet sem do události. Florimonovi budete moci poslat dobrovolný příspěvek na číslo účtu, které se zveřejní v den konání akce. Veškerý výtěžek do poslední koruny půjde Florimu na vše potřebné, co mu pomáhá bojovat s nevyléčitelnou nemocí. Každý, kdo pošle libovolnou částku a napíše k ní své jméno a příjmení bude zveřejněn v záznamu, který vznikne po odvysílání streamu a bude zveřejněn po předání vybrané částky Florimu. Zahrají kapely Welicoruss, Innersphere, Pačess, V.A.R , Purnama, We Are Dust You Turn Into a F.A. King. Během programu uvidíte i ohnivé vystoupení skupiny Alterna. O přenos obrazu a zvuku se postará spolek Mezivrchy spolu se streamovací společnost Freelom a profesionálním zvukařem. Na veškeré finanční výdaje spojené s touto akcí, jsme se společně složili všichni účinkující a celý organizační tým. Chceme moc poděkovat všem fanouškům a sledovatelům, kteří tu s námi už jsou i těm budoucím. Děkujeme za sdílení a šíření informací o koncertě. Zároveň, než si ještě jednou připomeneme příběh Floriho, tak Vás chceme o něco poprosit. Držte nám i nadále pěsti! Všichni moc dobře víme, jak to v dnešní době je nevyzpytatelné. Můžeme ale slíbit, že budeme bojovat až na krev! Tohle je metal a s ním se jen tak nevzdáme. 

Zde je tedy ještě jednou příběh Floriho. V diskuzi na události najdete v historii příspěvků videa a fotky s Florim. Určitě i nějaké další přibydou. Těšíme se na Vás.

Florimon se od mala potýká s neléčitelným onemocněním - progresivní svalovou dystrofií. Letos v červnu se dostal ze dne na den do náročné situace, díky které se celé rodině už tak nelehký život změnil doslova o 100%. Flori spadl na respitním odlehčovacím pobytu osobním asistentům na zem. Došlo u něj k těžkému kombinovanému úrazu. Zlomil si stehenní kost v krčku a 2 hrudní obratle. Strávil měsíc v nemocnici, podstoupil v Jablonci operace, pak ho převezli do Motola kvůli respiračnímu selhávání plic z důvodu narkózy a zlomenin obratlů. V Motole Florimona převedli na trvalo na tlakově řízenou umělou plicní ventilaci při spánku, bez které se už neobejde. U dítěte se svalovou dystrofií, vysokým rizikem dekubitů a osteoporózou je dlouhodobé upoutání v leže na lůžku po dobu hojení zlomenin průšvih. Za 100 dnů v leže ztratil většinu zbývající svalové hmoty. Operovaná noha po osteosyntéze se bude hojit přibližně 1 rok, zlomené obratle se už zhojily, ale obojí s nejistým výsledkem vzhledem k vážnému stavu. Ošetřující lékaři Florimona zařadili do podpory Týmu dětské paliativní péče. V libereckém kraji však v tomto směru nejsou žádné služby a zatím se nepodařilo najít nikoho, kdo by Floriho na pár hodin v měsíci obstaral. Třikrát týdně k Florimu domů chodí fyzioterapeutky za přímou úhradu a neobejde se bez spousty pomůcek a potřeb, které nejsou hrazené zdravotní pojišťovnou (jednorázové senzory k oxymetru, hadice a filtry k plicní ventilaci, rehabilitace, ortézy, speciální výživové doplňky...). Za jakoukoliv podporu a pomoc budou velmi vděční.

Facebook událost: facebook.com/events/651357862245131/

Komentáře

Můžete použít následující HTML tagy a atributy:
<a href="" title=""> <blockquote cite=""> <code> <b> <i> <u>