Euforie nekončícího snění s EUFORY

Euforie nekončícího snění s EUFORY

Hitmakeři a moderní power/heavy metalisté EUFORY představují druhý singl „Day for Night“, odhalují detaily nového alba, které vyjde jako digipak i digitálně, a spouští předprodej.

Začátkem prosince slovenští EUFORY svým pádem do neznáma pootevřeli pátou dimenzi, čímž nechali fanoušky nahlédnout pod pokličku, co je na jejich v pořadí třetím albu pojmenovaném „Fifth Dimension“ čeká.

S poslechem druhého singlu a zároveň lyric videa „Day for Night“ z blížící se novinky, k níž je zároveň spuštěn předprodej, se dostáváme na úplný závěr alba. A co si budeme nalhávat, velká část posluchačů konce dlouhohrajících desek už příliš nevnímá, minimálně alespoň ztrácí pozornost. K tomu EUFORY přistoupili prozřetelně. Album ukončující skladbou zasazují finální úder, který posluchače ždímá až do poslední vteřiny poslechu, neb „Day for Night“ je taková ‚jiskra v Božím snu‘, jež má sice text abstraktní, ale v posluchači společně s hudbou zažehává vášeň a chuť k dalšímu ponoru do jejích návykových melodií.

Lyric video „Day for Night“

Aktuálně uvolněná píseň desetiskladbového kompletu, který vyjde na konci března, je nadupaný song, jež posluchače napumpuje oblažující euforickou energií stejně jako má účinek modrého lotosu. Je to skladba, „na ktorú sa dá tancovať, skákať a řádit o sto dušu,“ a taková by dle slov kytaristy Štefana měla být na každé desce.

PŘEDPRODEJ

Už minule v souvislosti s EUFORY bylo avizováno, že pětice z Martina hraje propracovaný a vyzrálý power/heavy metal s progresivním otiskem. To divoké kytarové linky „Day for Night“ opět dokazují, což slovy „už teraz sa tešíme ako sa nám budú zapletať prsty, keď skladbu budeme hrať“ přímo opět potvrzuje kytarista a hlavní skladatel EUFORY Štefan Hodoň.

 

Skladby Fifth Dimension:
1. Nile

2. Fifth Dimension
3. Afterglow
4. Waiting For The Rain
5. Never Stay At Home
6. The Scent In The Room
7. Promise Of Tomorrow
8. Falling Into Nowhere
9. Forever Too Late
10. Day For Night

 

EUFORY

https://facebook.com/euforyband

https://instagram.com/euforyofficial

lyric video Day For Night

video Falling into Nowhere

předprodej https://sparkshop.cz/hledat/?hledat=eufory

Smile Music Records

https://smilemusicrecords.cz

https://facebook.com/SmileMusicRecordsCZ

https://instagram.com/smilemusicrecordscz

Komentáře

Můžete použít následující HTML tagy a atributy:
<a href="" title=""> <blockquote cite=""> <code> <b> <i> <u>