Blízká Setkání Metalového Druhu vol.19

Blízká Setkání Metalového Druhu vol.19

A je to tady! Mr. Kilmister konečně udělá v České televizi onen slíbený bordel!

Pátek bude svátek - 22. 5. 2020 odvysílá ČT jeden z posledních koncertů Lemmyho na tomto světě – Clean Your Clock! - Jeden z posledních koncertů legendární britské kapely. 

Anotace v Týdeníku Televize (redakčně upraveno): Show britské legendy jménem Motōrhead je jasným důkazem, že i po 40 letech od svého vzniku může mít heavy metalové uskupení svůj styl a nasazení (tomu říkám rým: uskupení – nasazení – pozn. Dědka). Gigy, jež se odehrály v Mnichově v listopadu 2015, jsou navíc posledním zaznamenaným živým vystoupením symbolu této skupiny, Mistra Lemmyho Kilmistera. Jen o měsíc později totiž podlehl zákeřné nemoci. Na jeho pěveckém výkonu ovšem žádné stopy únavy nenajdete. Nezlomní Motōrhead během tohoto vystoupení naservírovali fanouškům celou plejádu svých hitů. Hey – hey – hey- hey...!

Takže pátek je teda jasnej: 20.00 Olympic – Procházka historií, 20.30 uvedený Motōrhead a 21.50 prvý díl seriálu Sex a hudba, což zní taky zajímavě, no né? 

No a kdo by Lemmyho nestihl v pátek, tak má ještě šanci ze soboty na neděli 0.40, pakliže by se mu nechtělo spát.  

A ten týden bude vůbec zajímavej – v pondělí 18. 5. ve 22.50 autoportrét ABBA Dabba Doo (mimochodem, slyšeli jste to cédéčko, jak metalový bandy předělaly právě ABBU?), ve středu v noci na čtvrtek 0.10 Legenda pop-rocku Sting. Prej nejslavnější zpívající baskytarista, a co Libor Machata a jeho hovězí vokál, he?!? 

Ovšem teď pozor pozor: V sobotu 23. 5. ráno běží pohádka, jež je věnovaná brněnské skupině LORETTA, a sice O ptáku Ohniváku! To se musí všechny holky povinně koukat, a Mirek Horňák s nima, ha ha (děcka, dík!). Vstávej, semínko, holala, a bude z tebe fiala – semínko už v 7.15, aneb jak praví v upoutávce Honza Musil, stejně se toho nejvíc udělá po ránu! :-)

A v neděli na ČT Art ještě třeba Noc na Karlštejně, záznam koncertu z roku 2013. A taky další díly pořadu Ladí neladí, takže si holt doma vylaďte, co vám ladíííí! 

Tady Dědkova Lemmyniscence.

Komentáře

Můžete použít následující HTML tagy a atributy:
<a href="" title=""> <blockquote cite=""> <code> <b> <i> <u>