Dekadentní večírek Dark Fashion Night v Brně se blíží!

Dekadentní večírek Dark Fashion Night v Brně se blíží!

Brněnský Favál se v sobotu 24. listopadu zahalí do temnoty. Od 19 hodin se zde uskuteční Dark Fashion Night – večer plný muziky i doprovodného bohatého programu, který nabídne módní přehlídku, taneční vystoupení a ohnivou show. Organizátorem je kapela Carpatia Castle, jež na scéně samozřejmě také chybět nebude – bude se jednat o její jediné letošní vystoupení v Brně.

Carpatia Castle je dnes jednou z nejvýraznějších tuzemských gothic/rockových kapel. České texty, hitové skladby, kostýmy, výrazná zpěvačka Veronika Seidlová… Vystoupení skupiny je vždy velkým zážitkem a bezesporu tomu nebude jinak ani nyní. 

Kromě Carpatia Castle dále vystoupí letitá bratislavská doomová kapela Galadriel a žánrově spříznění Gloom ze Sabinova.

Na místě budou i stánky se stylovými doplňky. Těšit se můžete například na Angel Beads, která je známá svou blízkou spoluprací právě s Carpatia Castle. Kromě textování a šití šatů se věnuje výrobě šperků. „Inspiraci čerpám ze skutečných tajemných příběhů, ale ráda sahám i po fikci. Vyhledávám tajemná a mystická místa, která mě svou neskutečnou atmosférou vždy zcela pohltí,“ říká o sobě severočeská umělkyně.

Účast dále potvrdila například česká fetiš návrhářka Adrienne Latex Design, která kromě oblečení z latexu šije klasické korzety a kožené šaty. Jedinečné oblečení si budete moci pořídit i od Jitřenky, jež se věnuje šití historizujících oděvů a fantasy kostýmů. 

Zajímavá jistě bude nabídka Cateny – unikátní eko šperky z PET lahví.

„Zapomenout nesmíme ani na Lukrecii von Asche, skvělou tribalovou tanečnici, která se v uměleckém projevu inspiruje zaniklými mystickými cestami, pro než byl tanec jednou z mnoha cest vyjádření k absolutnu,“ dodávají organizátoři se slovy, že se veškeré informace o dalších hostech nacházejí na facebookové události.

Vstupné v předprodeji je 190 korun, na místě bude 250 korun.

Komentáře

Můžete použít následující HTML tagy a atributy:
<a href="" title=""> <blockquote cite=""> <code> <b> <i> <u>