Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poutník životem

Další českou, tentokrát již bohužel nežijící legendu, představuje pražská skupina Vitacit. Její napůl lyrický song Poutník životem se v roce 1989 objevil na LP Rockmapa a tenhle klip se zjevil v tehdejším Televizním klubu mladých. No schválně, kdo to pamatujete? :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Opět díky

(Dědek, 16. 2. 2011 21:49)

Zdar Martine! Tak i tady Ti musím dát za pravdu, Triangel byla totální paráda, kterou vidím živě jako dnes. Kern, Arakain, Vitacit, Tublatanka, Torr, Titanic... ach jo. Opět jsi to napsal moc hezky, díky Ti za vše, že Triangel "žije" po letech aspoň tady na našem webu a aspoň v našich vzpomínkách. Zdraví Dědek.

Vitacit

(Martin, 12. 2. 2011 22:43)

Tak tenhle si moc nepamatuji ale je možné že ho mám někde nahraný na videokazetě.Ale co si pamatuji tak to je Sybila ze kterou Vitacit vyhrál i v Trianglu .Jen lituji že už tento pořad neexistuje .Pamatuji doby když jsem byl v učilišti že tento pořad dávali jednou za měsíc a to pak byla přehlídka od poprockovejch kapel až po heavymetalový kapúely.Jednou z nich byl i právě Vitacit i ze Sybilou.Nádherný to časy když mě bylo kolem 15-16 let když jsem k heavymetalu získaval důvěru a hlavně chut.

aleš brichta

(filipína, 27. 9. 2009 10:03)

líbí se mi jeho písničky a dnes 28.9.2009 jse m psala na něj referát . CHodím do 6.třídy.

Filipína