Jdi na obsah Jdi na menu
 


Videogalerie

Tak jsme si tak nějak říkali, že o hudbě hodně píšeme, ještě víc ji posloucháme, ale málo na ni koukáme. A ejhle - zrodila se nová rubrika, v níž bychom Vám chtěli přehlednou formou zpřístupňovat ty nejdůležitější videoklipy české metalové historie. A možná nejenom české, a možná nejenom historie.

Zejména unikátní server YouTube je videonahrávek plný, jenomže mějte čas je v té obrovské záplavě neustále hledat! Jak praví klasik, příliš mnoho informací je mnohdy horší než jich mít málo. A odtud právě pramení myšlenka této rubriky: rozhodli jsme se, že budeme fungovat jako takový malý filtr a vybereme z oné záplavy to nejlepší, jež vám zde předestřeme.

Že to bude hodně subjektivní pohled? No to si pište! Ale třeba se Vám alespoň něco (ne-li všechno :-) bude líbit. Víme, že nepřinášíme nic nového, ale jsou to takové pecky, že si je člověk může pouštět snad pořád.

Srdečně Vás zveme, dámy a pánové, prosím vstupte do naší Videogalerie! Na úvod Vám přinášíme několik drahocenných diamantů, jež Vám určitě nejsou neznámé.

 

A  ARAKAIN    
B  BRIAN    
C  CITRON    
D  DEREŠ  DOGA    
F  FERAT    
G  GLADIATOR    
K  KERN  KREYSON  KRABATHOR
 


 KRYPTOR
 

   
M  METALINDA  MOTORBAND
 
R  ROOT  
 
S  SAX    
T  TITANIC  TERMINATOR  TÖRR
 


  TUBLATANKA
 

   
V  VITACIT