Jdi na obsah Jdi na menu
 


Miloš Dodo Doležal opět v plné síle na CD!

15. 6. 2010
ObrazekJedna z největších žijících osobností tuzemského heavy metalu, zpěvák, kytarista, skladatel, producent Miloš DODO Doležal, známý zejména z působení v pražském Vitacitu, přichází s novým albem nazvaným DESPEKT - za cenu 49 Kč si jej můžete nyní zakoupit v trafikách.

Nechceme příliš kopírovat oficiální tiskovou zprávu (viz odkazy níže), proto jen základní informace, plus naše osobní postřehy z prvních poslechů.
 
60-minutové CD přináší celkem 12 skladeb a jeden videoklip:
 
01.    Hrdej českej lev (+ videoklip)
02.    Psí stín
03.    Despekt
04.    Samuraj
05.    Otrok (Welcome To America)
06.    Kroky nikam
07.    Temnej plamen
08.    Ras-putin
09.    Memento Mori(son)
10.    Tady a teď
11.    Rovnováha
12.    Král je mrtev

Prvotní osobní postřehy: CD se vyznačuje velmi syrovým zvukem, největšími megahity nového alba se jeví kupříkladu Hrdej českej lev nebo Rovnováha, ale zřejmě si každý najde právě ty svoje oblíbené skladby, kterých bude po dalších posleších asi čím dál tím víc. V rámci níže uvedených odkazů doporučujeme prostudovat rovněž texty. Na našem webu máme samozřejmě v plánu podrobnou recenzi nového alba.
 
Náš web každopádně tohle CD jednoznačně doporučuje. 

Odkazy:

Vitacit: vitacit.cz (zde je odkaz i na texty)
Videoklip "Hrdej českej lev": youtube.com/watch?v=Uk...
Oficiální tisková zpráva + další info k přečtení např. zde.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

CD Miloše Doda Doležala

(Martin, 18. 2. 2011 21:06)

Tak přátelé tohle cd vlastním aje to opravdu nářez,na který jsem zvyklý.Ještě za pozornost bych doporučil i cd nebo mc Dráždivý dotek Milošovo první nebo druhé solové cd ,a právě z doteku je hit Soudím též tuhle nahrávku vlastním nebo vlastně mc Dráždivý dotek.Když už jsem se do toho zamotal ví vůbec někdo že Dodo natočil instrumentální album My litlle world? Toto cd považuji jako první solové cd ale jak sem napsal výše můžu to být první solo adotek může bejt druhý solo album.Co se týče cd Dodo hraje Jimiho Hendrixe znám jen z prodejny cd ale nikdy jsem ho neslyšel.Zrovna tak když vyšlo cd Nejvyšší vibrace to jsem chtěl také ale dodneška ho nemám.Tak krom nahrávek Vitacitu s Dodem co vlastním mám vlastně tady tyhle tři cd.Zrekapituluji co tedy vlastním solo Doda cd nebo mc:My litlle world,Dráždivý dotek,Despekt.S Vitacitem: Vzhůru přes oceán,Navostro,Za živa mrtví.Na servru Ulož.to se dá určitě najít další nahrávky s Milošem a s Vitacitem aspon si to myslím.Co se týká bývalého zpěváka Dana Horyny tak ten obnovil kapelu Merlin a vloni Merlinu vyšlo cd Tibet.Od Merlinu vlatním mc nebo to mám vlastně nahrané albo Merlin Nevada.Nevada to je pecka aspon pro mě jak hrom ,Tisíce tun žhavého písku Nevada.....Nádherné.No a to je vše co od Merlinu vlastním.Cd Máte se hnout to jsem sice slyšel ale nezanechalo na mě dobrý dojem možná že jsem tomu albu moh dát větší čas a třeba bych ho vstřebal ale stalo se.Tak Dědku opět další můj příspěvek tak sem zvědav co jsem napíšete.