Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oficální prohlášení webu METAL-LINE k diskusi týkající se našeho reportu z koncertu skupiny TITANIC (Racin Music) v Poličce

1)    V diskusi zazněl názor na adresu našeho webu, že na internet může psát kdekdo kdeco. Můžeme Vás ujistit, že náš, třebaže malý web regionálního charakteru, je v metalových kruzích po obsahové stránce docela dobře ceněn, pochvalně se o nás vyjadřuje řada fans i muzikantů. Můžeme trochu neskromně uvést, že za dobu fungování webu jsme dokonce dostali dvě nabídky na spolupráci  od subjektů s vysokým renomé, jejichž identitu však z důvodu diskrétnosti neprozradíme. Spolupráci jsme museli  - i když pro Dědka osobně s velkou lítostí – odmítnout vždy z časových důvodů, neboť bychom nestíhali ještě náš web, takže by to nutně znamenalo jeho konec, což jsme nechtěli. Uvedeme tedy jen příklady, které jsou veřejně dostupné: jistý náš rozsáhlejší text lze najít na stránkách Aleše Brichty (v sekci Kapela - History), naše recenze „CD Homo Sapiens..?“ byla publikována přímo na samotném webu Arakainu, odkazy na naše články jsou na webu Kreysonu, anebo třeba náš původní článek o skupině Detto byl přejat renomovaným portálem Hard Music Base.  To jsou výsledky, které za nás mluví. 

2)    Co se týče Titaniku a zdrojů informací o něm – byli bychom z tohoto hlediska špatní novináři, kdybychom čerpali informace pouze z jednoho zdroje a z jedné strany. Informačních zdrojů máme vícero a z obou stran. Soustřeďujeme se na objektivní a nesporné skutečnosti, fakta ověřujeme, nejisté nebo sporné info raději nezveřejňujeme, a pokud ano, uvedeme jejich míru jistoty. A i nadále hodláme informovat o všem, co se kolem Titaniku děje. V tento čas jsme jedním z mála webů (pakliže ne jediný), na němž je možno najít podstatné informace týkající se obou stran. V tomto směru je Dědkovou inspirací legendární Pavel Kutnar z fanzinu Metaliště, který když se rozhádal Sax, udělal do nejbližšího čísla Metaliště rozhovor, ale s oběma stranami sporu, nedal prostor pouze jedné z nich. A ani my se do budoucna nehodláme omezovat na jednostranný pohled. 

3)    Report z koncertu v Poličce se zabýval pouze atmosférou koncertu a prezentovanou hudbou. Ostatními otázkami kolem skupiny Titanic se zabýval náš dřívější článek (Dědkova úvaha nad situací kolem skupiny Titanic viz. odkaz). Ze stylistického hlediska se jednotlivé slohové útvary nemíchají, a proto report samozřejmě neobsahoval hodnocení právní stránky Titaniku se týkající.

4)    Pakliže má kdokoli z přispěvatelů pocit, že došlo k naplnění některé skutkové podstaty trestného činu (např. porušování práv k ochranné známce a autorským právům), má možnost podat trestní oznámení buď na konkrétního, anebo neznámého pachatele u kterékoli nejbližší služebny Policie ČR.

5)    Ohledně otázek srovnání, kdyby někdo založil další web METAL-LINE a přivlastnil si články zde uvedené, můžeme pouze uvést, že se srovnává nesrovnatelné. Dotyčný totiž nikdy nebyl součástí společného projektu s Míťasem a Dědkem, čili členem webu METAL-LINE. A to je podstatný rozdíl oproti situaci vzniklé v Titaniku.

6)    Na našem webu, pravděpodobně jako jediném v celé republice, si i nadále budete moci číst informace týkající se obou stran. Z této platformy nikdy neustoupíme, stejně jako Vy všichni fanoušci, ať na té či oné straně, budete mít stále možnost psát bez omezení slušnou formou svoje příspěvky a názory. Děkujeme Vám za to.

Míťas a Dědek – METAL-LINE.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Věře

(Dědek, 24. 8. 2011 9:12)

Věro, s principem registrace absolutně nesouhlasím. Negativní důsledky povinné registrace jsou dle mého názoru neúměrné tomu málu kladů, které možná registrace přináší. Registrační princip na některých webech známých kapel jsem už v minulosti kritizoval a svůj názor nezměnil. Brzdí to svobodu projevu, byť je zde i ta horší stránka, Tebou zmíněná.
2) Z hlediska objektivity faktů není přece rozhodující, kolik koncertů bylo v letech 2001 a násl. odehráno, ale skutečnost, že Milan Velecký byl v tu dobu v sestavě Titaniku. O významu fanoušky tvořené světové Encyklopedie Metalu zde snad nikdo pochybovat nebude – doporučuji tento odkaz (jde mi o roky týkající se Milana, aktuální stav samozřejmě může působit v této horlivé době potíže): http://www.metal-archives.com/bands/Titanic/1698
3) Tohle je spor mj. v právní rovině. Prvním výsledkem bude, jak dopadnou řízení ohledně ochranných známek. Kromě toho, jak už zde bylo několikrát zmíněno, existuje institut tzv. hromadné správy autorských práv.
4) Jak už bylo řečeno v našem prohlášení, report se nezabývá právními otázkami kolem Titaniku, tím se zabývala předchozí úvaha. Je snad něco špatného na tom, napsat report z koncertu kapely a zhodnotit muziku? Upřímně se přiznám, že jsem netušil, že jeden „blbej“ report vyvolá až tak mohutnou vlnu diskuse, ale proč ne. Metal žije.
5) Ano, jak už jsem uvedl v předchozí reakci – z Vaší strany aktuálně nemáme telefonický kontakt. Ale já jsem nehovořil o telefonických zdrojích, hovořil jsem o zdrojích informací obecně, a to je podstatný rozdíl.
6) Věro, těším se na koncert na Melodce, a jestli mi to organizačně vyjde, tak i do Oslavan. Jestli tam budu, opravdu mi věř, že ten report bude fér, jak jsi na jiném místě napsala. A za ta Tvoje slova Ti děkuju.

Re: Věře

(Věra, 24. 8. 2011 11:40)

Dědku, s názorem na registrované forum se neshodnem, nepovažuju to za důležité, protože jde o váš web, takže je na vás, jakou formu zvolíte. Můj názor je, že registrace předejde mnohým problémům mezi diskutujícími, příkladem právě weby Arakainu a Aleše Brichty, kde dříve často probíhaly hádky a od zavedení registrace je klid. Tolik ale jen můj názor, samozřejmě.
Souhlas, že jsem nikoho od vás nekontaktovala sama. Několik novinářů z jiných webů se nám ozvalo samo s nabídkou rozhovoru ( vyšly zatím dva, ale rozpracované jsou další ) a dostala jsem několik nabídek na mediální spolupráci, které jsme přijali, od září ( před začátkem podzimního turné ) nám začnou vycházet tiskové zprávy a články o kapele na tolika místech, že Titanicu bude vážně docela všude plno :-) Takže volat vám jsem na rozdíl od managera Racin Music neměla důvod, ale samozřejmě pokud by kdokoli od vás teď či v budoucnu chtěl nějaké informace i z naší strany, kontakty na mě a Ozzyho jsou na stránkách. V Oslavanech bohužel nebudu ,letím den předtím na dovolenou, ale pokud dorazíš na koncert v Brně, ráda tě osobně poznám. Každopádně ať už z Oslavan nebo Brna, objektivní report uvítáme a těšíme se na něj :-)

Re: Re: Věře

(Dědek, 24. 8. 2011 12:05)

Věro, děkuju za Tvoji reakci a taky se těším. Tady Dědek.

Poděkování

(Dědek, 24. 8. 2011 9:23)

Kromě toho, že bych chtěl poděkovat Vám všem za zde prezentované názory, které jsou vyjadřovány relativně velmi korektně, bych chtěl zvlášť poděkovat Jiřímu. Mám pocit, že tak nějak možná i mezi řádky vystihl podstatu problému - vždyť já jsem napsal jeden jediný report z jednoho koncertu... Každopádně díky Vám všem, jdu reagovat i na příspěvky k ostatním článkům (pokud bych na někoho zapomněl, klidně se ozvěte, mám už z toho všeho hlavu v pejru a nevím, jestli na něco nezapomenu:-). Tady Dědek.

Ad příklad s Kernem

(Dědek, 24. 8. 2011 8:54)

Opět dokola. Za prvé: srovnáváš nesrovnatelné. Například Milan Velecký totiž není v kapele pár měsíců. Za další: je rozhodující, kdo vlastně v případě Titaniku odkud odešel. Informace se bohužel trochu různí. Tebou nastíněný příklad ohledně Kernu nemůžu posoudit, protože vždy záleží na okolnostech, jimiž se ve své fikci už nezabýváš.

Reakce na Mirka

(Dědek, 24. 8. 2011 8:48)

Tady Dědek, jdu postupně na všechno reagovat. Mirkovi k jeho prvotnímu příspěvku zde:
1) Ano, že jsem kamarád s Milanem Veleckým, to psala Věra a je to pravda, znám ho cca od roku 2005 z kapely Second End. Rozdíl mezi Titaniky v Aktualitách tady na webu neděláme, protože zkrátka oba jsou pro mne Titanic. Odlišeno je to v odkazech (ikony a „oblíbené“).
2) Domnívám se, že směšuješ sledovanost (návštěvnost) a renomé. Metalopolis je jasně z hlediska návštěvnosti nedostižná špička. Důvody zde nemíním rozebírat. Já osobně HARD MUSIC BASE považuji za renomovaný portál, ale uznávám, že to může být subjektivní. Tvůj názor je Tvůj názor.
3) O našich výsledcích jsem psal proto, že jsi pokud se nepletu právě Ty vyjádřil názor, že jsme kdekdo a píšeme kdeco. Pokud srovnáváš Arakain nebo Kreyson s Brutusem a Bagrem, a jeden z nejsledovanějších webů v zemi (Arakain) s fiktivním regionálním deníkem, je to Tvoje věc a o něčem to bohužel svědčí.
4) Ivan Racin mne sám telefonicky oslovil, ze strany Titaniku kolem Milana Hanáka nikdo.
5) Ano, situace v Sax byla trochu jiná (to jsem ovšem vyjádřil už ve své úvaze), ale ne zase až tak úplně. Styčné body zde jednoznačně jsou. Ohledně bubeníka, resp. jeho doby v Titaniku se mýlíš, ale to už bylo dostatečně rozebráno.
6) Jaké právo? Máš na mysli morální nárok nebo právo jako možnost chování dle normativního systému práva? O morálce můžeme diskutovat, z právního hlediska prosím vyčkejme na výsledky obou řízení před ÚPV v Praze. Proč jsem článek nazval Zocelení Titáni? Je to slovní hříčka: slovo Titáni asi nemusím rozebírat, je to parfaráze na Titanic, zocelení jsem použil ze dvou důvodů: 1) že měli „ocelový“ zvuk (viz report), 2) protože si myslím, že události posledních dnů je zocelily tak nějak ve smyslu Co tě nezabije, tě posílí.
7) K Tvému bodu 5: Tyto „informace“ myslíš opravdu vážně? Koncerty vylučuješ z projektu Titanic? Sám Milan Hanák s těmi „mlaďochy“ namísto Džora hrál. A propos, nahrávky jsou k dispozici na webu Racinova Titaniku.
8) Ohledně posledního odstavce nevím, co bych řekl. Je to Tvůj subjektivní dojem, který respektuju. Na jedné straně stojíš Ty, který si myslíš, že takhle se web dělat nemá. My si o tom myslíme něco jiného a tohle zkrátka nevyřešíme.

Díky

(Dědek, 23. 8. 2011 22:07)

Ahoj, všichni, děkuju moc za Vaše příspěvky. Dneska už jsem unavenej z práce, ale zítra (mám dovolenou) budu na všechny Vaše podněty in concreto reagovat. Těším se na to. Jste super, jak jste otevření. Tady Dědek.

Mirku věcně a stručně

(Jiří, 23. 8. 2011 10:39)

1. I ty si tady můžeš napsat co chceš a tak je to správně. Já za to i za tebe děkuju Dědkovi a spol.
2. Všichni jsme zaujatí! Neexistuje žádný zcela nezaujatý pohled nikde na světě. Ale jsou tu a (často bohužel) platí zákony. Kdyby Dědek pojmenoval kteroukoli z těchto kapel jinak, naplnil by právě možná skutkovou podstatu onoho činu, o kterém sám píše v bodě 4. Nebyl by to asi trestný čin, ale mohl by skončit u soudu. Tady ho podezíráš z nadržování naprosto nemístně!
... teď dál ...
1. Ano, celkem s tebou souhlasím, dnes si napíše kdo chce cokoli a já dnes z metalových portálů nepovažuji za skutečně renomovaný a objektivní žádný.
2. Dědek píše své názory a občas nějak ověřené informace, to jistě. Možná má i k jedné partě o něco blíž, to nemohu posoudit. Ale nemůžu tam najít žádnou manipulaci podobnou té tvé ... Milík je v Titanicu "snad" rok ??? ... ale ale ... proč "snad"??? Kdybys to měl vyčtené od Verči, napíšeš rok. Ale ty dobře víš, že Milík figuruje v sestavě Titanicu od roku 2000 !!! Žeby trochu paralela se SAX? Ještě bych rád, aby tady někdo potvrdil nebo vyvrátil to, že autoři loga a písní lidi kolem Milíka výslovně zakázali a několikrát SLUŠNĚ požádali o nepoužívání loga a nehrátí písní. Myslím, že oba známe malé české poměry a tady je běžné, že obě strany zalezou do své nory a jen na sebe z dálky zlověstně vrčí. Hlavně nikdo s nikým nemluví a už vůbec ne slušně! Pokud se mýlím, rád bych důkaz.
5. Všechny nové nahrávky na Bandzone jsou od "mladých" muzikantů s Milanem a Milíkem.
6. Věc názoru. Podle mého je skupina TURBO od smrti Richarda Kybice už jen jeho revivalem a píše o nich každý webzin! A tam je to podobné, jako tady. Míra Chrástka je vynikající, přesto to pro mě nikdy už nebude TURBO. Stejně je to s TITANIC - bez Zdeňka Černého a Slávka Frice není TITANIC!

Re: Mirku věcně a stručně

(Tomáš Černý, 23. 8. 2011 11:07)

Jiří: Milík figuruje v sestavě Titanicu od roku 2000??? To že v roce 2001 Milík směl chvilku hostovat v legendárním Titanicu z něj dělá vlastníka celé tvorby na které se nikdy nepodílel?

Re: Re: Mirku věcně a stručně

(Mirek, 23. 8. 2011 11:15)

...pro Jiříka, který dle svého komentáře: "hraje Kabát, nikoli v garáži ale veřejně, bere za to normálně prachy (a slušný) a Kabát mají i v názvu!", je to zřejmě naprosto normální věc. :-) no, není divu, viď? :-)

Re: Re: Re: Mirku věcně a stručně

(Jiří, 23. 8. 2011 14:07)

No jistě že ano Mirku. Tobě na tom snad připadá něco divného? Je tu přes třicet revivalů Kabátu, představ si. Některé to mají přímo v názvu, jiné jako motto. A všichni hrajou za slušný peníze, klidně se div. A představ si, že Kabátům tohle vůbec nevadí, naopak! Ale pokud si zrovna ty myslíš, že je to špatně, pojďme to změnit a všechny je zrušit. Jsem pro, pokud mi vysvětlíš důvod.

Věrce

(Jiří, 23. 8. 2011 12:25)

Věrko díky za vaši reakci! Víte, ona ta histerie okolo je myslím hodně zbytečná. To, že se většina lidí, kteří mají jen o kousek jiný názor než lidé okolo Vás (a vůbec tím netvrdím, že Vy s nimi máte něco společného) bojí podepsat, tomu se nedivte. Můžou za to právě lidi okolo Vás, kteří je začnou okamžitě sprostě a nemístně urážet a o to nikdo z nás nestojí. Vždycky je to jen několik lidí, ale jsou ... nemám na to žádný výraz, nevím. Rád bych, aby třeba Dědek nebo raději někdo jiný úplně jinde udělal rozhovor s Milíkem, jak to vidí on. On se nikdy nikde nevyjádřil a zrovna on je podle mě člověk, jehož názor na věc by byl velice zajímavý. Milík by si vzpomněl myslím přesně, jak to bylo na přelomu století a zda šlo jen o nějaký záskok nebo byl členem ... já nevím. Nicméně pokud trvdíme (a to tvrdíme), že Milan Hanák je v Titanicu čtvrt století, pak je tam Milík 10 let ... to jen pro pořádek, protože všichni rádi vidíme ten nepořádek zásadně u svých sousedů, ale ne u sebe.
Co se týká rozhovoru Slávka Frice s manažerem Racinem, tak v tom Vám Věro věřím a myslím si, že Slávek jednal opravdu slušně. Slávek je pro mě důveryhodná osoba stejně, jako Milík. Oba ale mlčí :-(.
Pokud se zdrojů informací týká bychom si měli všichni uvědomit, že jsme v české republice = jedna velká drbárna :-). Informace z Vaší strany mohou proudit takovými kanály, o kterých byste se ani nenadála, že existují. O tom jsem se mockrát přesvědčil a pokud Vy ne, možná Vás to teď čeká :-).
Držím palce Vám i z mého pohledu řekněme Titanic reunion, stejně jako Racinovi a z mého pohledu řekněme New Titanic band. Nikdo to nemáte lehké, ale rozhodujete si o tom sami. Podle mě vyhraje ten, kdo uteče!

Věcně a stručně :-)

(Věra, 23. 8. 2011 11:26)

Jiří : ačkoli jsem už nechtěla k tomu psát na tomto webu nic, tak tady fakt musím, bohužel. Slibuju, že po odpovědi na tvé otázky, které tu pokládáš se zde přestanu vyjadřovat. Svoboda internetu je sice hezká věc, ale z mého pohledu, právě registrace často zamezí tomu,aby si např. jeden člověk několikrát změnil jméno a napsal tak deset různých příspěvků, které pak můžou vyypadat jak od deseti různých lidí. Registraci mají na svých diskuzích právě např. Dědkem zmíněná kapela Arakain a Aleš Brichta a od obou vím, že právě kvůli takovýmto hádkám a v podstatě anonymním přispěvovatelům. A teď k té "sporné" věci s Milíkem : právě jsem domluvila s Milanem Hanákem, abych měla opravdu přesné informace a potvrdil mi, co jsem psala už dříve : při pokusu o comeback v roce 2001 odehrál Titanic jen několik málo koncertů ( cituju Milana, který řekl, že jich bylo tak 5, 6 ) a z nich prý některé bubnoval Slávek Fric, některé Josef Cigánek. Nepamatuje si, kolik jich odehrál Milík, ale vzhledem k celkovému počtu tehdejších koncertů, kolik to mohlo být ? Dva, tři ? Příjde vám normální, že píšete, že je členem sestavy od roku 2001, když tam přitom párkrát zaskočil v tomto roce a pak byla až do roku 2009 pauza, po které hrál Slávek a Milík se stal officiálním členem Titanicu až v roce 2010 ?? Pokud ano, fajn, váš názor, mě to příjde absurdní.
Dále k tomu, zda si členové Titanicu nepřejí, aby revival hrál jejich skladby a užíval jejich název a logo : důkaz asi na web podám těžko, ale myslíte, že bych tu všude vystupovala ( a já ne jako anonym ) za kapelu, která by byla jak tu píše Jiří "zalezlá" ? Kdyby kluci souhlasili, ať revival hraje a užívá jejich název, budu to respektovat a nikde nebudu psát opak ! Ale od Milana, Džora a Slávka vím, že si to nejen nepřejí, ale i na to členy revivalu upozornili. Byla jsem u telefonátu Slávka s Racinem, kdy mu výslovně řekl, at to logo stáhne a nepoužívá, že si to jako autor nepřeje. Debata k tomuto probíhala i s Milíkem. Stále věříme, že se přestanou vydávat za Titanic a v momentě, kdy se tak stane, nemám nejmenší důvod dál se k nim vyjadřovat. Teď to dělám jen proto, že jejich jednání poškozuje kapelu, kterou zastupuju. A bohužel, recenze, která už svým názvem zavádí k tomu, že je vše okolo jejich názvu atd. v pořádku toto jednání podporuje. Dědek a Míťas tu píšou, že mají info z obou stran - od nás asi pouze z toho, co napíšu na internet, z našich webovek a facebooku. Nikoho od nás tento web neoslovil, takže jiné info mít nemůžou, zatímco z druhé strany asi jde o jiný druh komunikace. Pak se nedivte, že reaguju v diskuzi. Opakuju, že nenapadám recenzi na hudbu, ale to, že tyto články vůči Titanicu versus Racin music nejsou nestranné, ačkoli se autoři snaží tak tvářit. Tím k tomuto fakt končím, protože naštěstí kolem podzimních koncertů, kterých bude dost je plno práce a jednak mám i vlastní život, i když už od července ho věnuji z velké části Titanicu a tomu, aby se kapele vedlo dobře. Mějte se krásně.

dodatek k zamyšlení

(Mirek Jakub, 23. 8. 2011 10:07)

Vím, že Tvoje oblíbená kapela jsou brněnští Kern. Po krátkém zkoumání jejich webu mne napadla jedna věc: Co by se asi stalo a jestli by vlastně bylo fér, kdyby dva členové kapely, kteří jsou tam pár měsíců, odešli z originální kapely, založili kapelu stejného jména a začali vystupovat s kompletním repertoárem Kern. Měli by na to právo? I kdyby jim ostatní původní členové zakázali používat logo Kern a hrát jejich repertoár? Bylo by to korektní a fér? Tady Mirek

Metal-Line vs Titanic a Titanic revival

(Mirek Jakub, 23. 8. 2011 8:18)

Nazdar Dědku, tak to vezmeme postupně:

1. Tvůj web je fajn. Je hezké, že máš nějakého koníčka. To je všechno v pořádku, koneckonců jsi to sám napsal: "Internet je svoboda se všemi důsledky." Pojďme se tedy na to podívat zblízka.

2. Jako nezávislý pozorovatel mohu hned napsat jasný fakt: Jsi zaujatý. Někde jsem četl, že jsi snad kamarád s Milanem Veleckým, nynějším bubeníkem Titanic revival, nebo s někým jiným z revival Titanic, ale to je vedlejší. Důležitější je fakt, že na přední stránce v Aktualitách neděláš rozdíl mezi Titanic oroginal a Titanic revival a veškeré příspěvky píšeš jednoduše, že jde o Titanic (a ano, s vyjímkou jednoho příspevku, kde je napsáno RACIN MUSIC je všude pouze TITANIC). První věc, co mě praštila do oka a které nerozumím.

Nyní pojďme k Tvému aktuálnímu příspěvku.

1. Hard Music Base NENÍ renomovaný portál - za renomovaný portál považuji z tuzemských Metalopolis.net či Marastmusic.com Je to pouze a jenom opět o tom, jak jsi to napsal: na Internet může v dnešní době psát kde kdo a je to svoboda se všemi důsledky. To, že považuješ za úspěch nějakou recenzi na Arakain nebo Brichtu už je velmi subjektivní dojem a někdo jiný může považovat za stejný úspěch, že napsal recenzi na Brutus či Bagr a otiskli mu to v regionálním vydání deníku Dobrý den. Nicméně nerozumím co to má co společného s problémem, ke kterému se hned dostaneme.

2. Nemáš správné informace. Pakliže píšeš, že máš vícero informačních zdrojů z obou stran, jak je tedy možné, že jsi v úzkém spojení s manažerem revivalu, ale už v žádném s manažerkou originálu? A to stačilo pouze vyčíst z komentářů u jiného článku... Situace v Sax byla zcela jiná - Piják byl s kapelou pár let a natočil několik nahrávek. Bylo tedy logické, že se budou hádat kdo bude co hrát. Ale situace v Titanic je přece úplně jiná!!! Oba kytaristé jsou v revivalu několik měsíců, baskytarista několik týdnů a jediný bubeník snad jeden rok?!? Proto se ptám, JAKÉ PRÁVO mají tito lidé, aby pokračovali pod jménem kapely a hráli jejich repertoár i přes to, že jim to autoři původního loga i repertoáru VÝSLOVNĚ zakázali a několikrát o to SLUŠNĚ požádali? Kde je Dědku hranice slušnosti a onen důležitý respekt? Je tohle ta svoboda o které se bavíš? Mrzí mě Tvůj postoj a Tvoje, ano, ZAUJATOST - protože zcela jistě zaujatý jsi. Ono totiž už ten nadpis "ZOCELENÍ TITÁNI" mluví za vše.

5. Dědku, nikdo z dotyčných v revival Titanic nikdy nebyl součástí projektu Titanic :-) Nikdo z nich se nepodílel na žádné nahrávce a nikdo z nich, kromě pár odehraných koncertů s některými původními členy, nemá s kapelou Titanic nic společného. Ale to Ty moc dobře víš.

6. Ano, váš web jako jediný v republice totiž respektuje to o čem píši výše. nevidím jediný důvod, proč by někdo měl ztrácet čas psaním o revival kapelách - najdi si prosím ve slovníku co znamená slovo REVIVAL. Ale to je opět v pořádku. Tenhle web a tyhle články poslouží velmi dobře jako důkaz pro naše děti a další generace, aby se poučili jak se to dělat nemá. A hlavně pevně doufám, že se alespoň tohle brzo změní a nebudeme si v ČR donekonečna připadat jako v Kocourkově, kde je možné vše a host vyhazuje vrchního. Ahoj. Mirek