Jdi na obsah Jdi na menu
 


Informace o jedné z benefičních akcí Titaniku

23. 8. 2011

Dne 22. srpna 2011 jsme obdrželi e-mail s prosbou o zveřejnění informací ohledně chystaného benefičního koncertu (citovaný text, je pouze částí celého emailu):

„ARCUS - ONKO CENTRUM poskytuje na území celé České republiky pomoc lidem, kteří onemocněli některým z mnoha onkologických onemocnění. Dokázat se vypořádat s touto skutečností je pro každého nepředstavitelně obtížné, zvláště tehdy, zůstane-li v této situaci osamocen. Naše občanské sdružení ARCUS - ONKO CENTRUM svou činnost směřuje jednak k přímé pomoci onkologickým pacientům i jejich rodinným příslušníkům a jednak do oblasti zdravotní prevence. Známe jsou naše ozdravné pobyty a tradiční Mezinárodní onkologické kongresy. Bez finanční podpory by tato naše činnost nemohla být tak rozsáhlá. Za tuto činnost jsme dosáhli mnoha ocenění i mezinárodních uznání. Mezi nejvýznamnější u nás patří Cena Olgy Havlové.

Dne 27.8.od 13:30 bude pořádat naše občanské sdružení ARCUS - ONKO CENTRUM Benefiční akci pod názvem Rockové léto. Akce proběhne na Července u Litovle, kde vystoupí různé české hudební skupiny i Racinův Titanic od 20,30 hodin. Všechny kapely se zřekly honoráře a kapela Titanic navíc podpoří ARCUS - OC finančním darem ve výši 5000 Kč, který předá během svého vystoupení.Mediálním partnerem této benefiční akce je nejposlouchanější rádio na Moravě Rádio Čas.“

„Výtěžek z akce půjde na pacientský edukační program.“

Stránky pořádající organizace: arcus-oc.org

rockove_leto_27.8..2011.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Rockové léto Červenka 27.8.

(Jana Koželská, 31. 8. 2011 22:42)

Milan Velecký, Michal Janků, Jan Jiříček, Standa Pavlík a Ivan Racin předali během svého vystoupení šek s částkou 5000 Kč na občanské sdružení ARCUS - ONKO CENTRUM.
Jana Koželská
předsedkyně představenstva
Nositelka Ceny Olgy Havlové
ARCUS - ONKO CENTRUM
www.arcus-oc.org

Re: Rockové léto Červenka 27.8.

(Josef Novák, 6. 9. 2011 9:10)

pánové, s Vás by si mělí vzít příklad politici

Červenka

(petr, 30. 8. 2011 22:33)

Jedním slovem VYNIKAJÍCÍ.A ti kritici a´t se jdou vycpat asi je to závist že se vám tak daří.Byla to bomba

Re: Červenka

(Vašek , 31. 8. 2011 14:00)

Já to vidím také tak, že Racinův Titanic je lepší.Viděl a slyšel jsem je v Července a dost dobrá muzika.

Rockové léto Červenka

(František Spurný, 30. 8. 2011 22:12)


Titanic byl super, a ani účastníkům akce nevadil vytrvalý liják. Rockové léto, jinak dobrá akce a dobrý výběr kapel.

Rozhořčení

(Jan Růžička, 28. 8. 2011 12:24)

CHARITA JE JEDNA VĚC, CHVÁLIHODNÁ !!
ALE PODPOROVÁNÍ ZLODĚJŮ BY MĚLO BÝT KVALIFIKOVÁNO JAKO ZLODĚJNA SAMA.
Kurnik vzpamatujte se už !!! Vdyď to co nabízí Racin a spol je prachsprostej podvod TITANIC vždycky byl je a bude Milan Hanák Džoro Enčev a Slávek Fric !!!
Hanba pořadatelům, kteří podporují zloděje a podvodníky !!!

Re: Rozhořčení

(Jiří, 28. 8. 2011 23:25)

To si Honzo děláte prdel ne? To, že Titanic je Hanák, Enčev, Fric je váš (a můj také) názor! Ale pořadatel má a vždycky může mít svůj vlastní názor a ten může být klidně opačný! Na to má to nejvyšší právo a přes to prostě nejede vlak ... a bohudíííííky ani Honza Růžička! Teď bych měl napsat : Hanba Honzovi Růžičkovi, který uráží a soudí lidí, které vůbec nezná a neuznává základní práva druhých (tím rozhodně právo na vlastní názor je!).

Re: Rozhořčení

(Jana Koželská, 29. 8. 2011 8:23)

Plně souhlasím s panem Jiřím. Pane Růžičko, když kritizujete naše sdružení lidí s rakovinou, tak nám řekněte, komu pomáháte VY? Kolik ročně dáváte peněz na pomoc lidem zdravotně postiženým a kolik času jim ročně věnujete? Naše sdružení je ceněno nejenom pacienty a odbornou veřejností, ale také jme dostali monohá ocenění od institucí a osobností v ČR i zahraničí. Naším smylem je pomáhat. A co je Vaším smyslem? Pomlouvat druhé?

Re: Rozhořčení

(Jana Koželská, 29. 8. 2011 8:52)

Pane Růžižko, takže se uvidíme u soudu, kde doložíte svá tvrzení. Budeme po Vás požadovat finanční odškodnění za pomluvu a urážku pořadatelů - lidí kteří si procházejí nebo prošli léčbu rakoviny. Pro nás je boj o život důležitější, než spor mezi kapelami, který vidíte Vy jen z jedné strany. Ale urážet se beztrestně od Vás nenecháme.

Červenka

(Luboš, 28. 8. 2011 23:36)

Titanic super, jen tak dál. Škoda toho počasí.

charita

(Jiří, 24. 8. 2011 22:28)

Tohle soudit nechci, nebylo by to fér Tomáši, protože ta akce byla samozřejmě dohodnuta dávno před "rozdvojením" Titanicu. Došlo sice k jejímu posunutí na jiný termín, ale to naopak považuju za plus pro bandu okolo Milíka že od toho necukli, když v pohodě mohli - a mohli to naopak s přehledem hodit na Fricův Titanic a to bychom se teprve čertili že je to nefér ... možná že ne a já věřím, že i parta okolo Milana by se toho zhostila s přehledem. Zapomínáme ještě ale na jedno ... četl jsi článek? Kluci tam, pokud správně chápu, přivezou ještě dárek - vlastní v kapele vybraný prachy! A toho já si rozhodně vážím! Ty ne??? Pokud to nebude třeba 250,- korun ale bude to stát za řeč, smekám před nimi. ... A jinak souhlasím, že by to samo o sobě žádný velký hrdinství nebylo - cenil bych si ale i revivalu, který by přijel zahrát zdarma :-) ... Ty znáš ještě nějakou další kapelu, která sáhla do vlastní kapsy na dobročinnost? Já zatím marně vzpomínám :-(

Re: charita

(Tomáš Černý, 24. 8. 2011 23:04)

Jiří: Tak trošku mi to připomíná Hitlera a jeho fotečky jak objímá dětičky, Jiříku...;-)

Re: Re: charita

(Jiří, 25. 8. 2011 0:32)

Myslíš tím, že je to jen gesto? To máš možná pravdu, těžko se to dá posoudit a taky mě to napadá. Nicméně se mi to zdá za 5 litrů docela drahý gesto. Jak tady někdo psal, není tam televize a o takové akce se moc umělci neperou. Pokud tomu tak je, měli bychom poděkovat rozpadu Titanicu a rychle začít hecovat druhou partu k podobnému gestu!

Něco shnilého ve státě českém

(Tomáš Černý, 23. 8. 2011 8:27)

Jak hrdinské! Něco ukrást a pak to věnovat na dobročinnost je hodno pravých umělců. Abych se nedotkl ostatních účinkujcích, tato poznámka se týká pouze Racinbandu co hraje ukradené písničky legendárního Titanicu.

Re: pro choré hlavy

(Stráňa, 23. 8. 2011 10:04)

nechtěl jsem se k tomu původně vůbec vyjadřovat,ale musím.ivana znám asi tak 2-3roky.kterou kapelu měl pod sebou,tak ta šla nahoru v počtu koncertů i kvalitativně.jednání s ním mělo vždycky úroveň a hlavně slovo platilo! ke kapele. po letech se znovu rozjela a začala šlapat a myslím si že na tom má i svůj dooost veliký podíl právě ivan.a to,že někdo vystoupí z rozjetýho vlaku přeci neznamená,že se vlak zastaví.a k písničkám.nemyslím si,že někdo něco ukradl.různé jiné kapely hrají skladby od druhých.pořadatel zaplatí ose za text a skladbu a dotyčný interpret dostane peníze.takže blbý tlachy o kráděži bych nechal na hajzlu.krásnej den všem co maj rádi dobrou muziku. Stráňa

Re: Re: pro choré hlavy

(Tomáš Černý, 23. 8. 2011 10:22)

Stráňa: Můžeš prosím vyjmenovat která kapela šla pod Racinovím vedením nahoru??? A nikdo z rozjetého vlaku nevystupoval! Racin dostal od Hanáka padáka a proto se rozhodl ten vlak raději ukrást, protože po vyhazovu od Dymytry a Titanic ho nikdo normální do dalšího vlaku ani nepustí, krom kvalitního, slavného a často vystupujcího Dragonu. Také krásný den. T.Č.

Re: Re: Re: pro choré hlavy

(Daniel, 24. 8. 2011 3:38)

Pane Tomáši, nečekal jsem, že sem někdo bude tahat dymytry, ale jak je vidět, podsvětím se stále šířej blbosti.

Řeknu to velice stručně. Dymytry znám řádově od roku 2004, zažil jsem několik změn na postech v kapele, několik zmatených nových startů do světa metalu a vím, jak fungovala kapela před Ivanem a po jeho dobrovolném odchodu, kdy sám už dlouho přemýšlel nad ukončením spolupráce.když se ivan ujal kapely, jako novopečený manager, nevěděl o hudebním světě nic, leč za dobu spolupráce se mu podařilo dostat dm3 poměrně vysoko. Leč znáte to, pusťte si do kapely rádce a hned vám jí zničí. Ivan odešel, dm3 za rok měli už 2 managery a opět zažívají změnu stylu muziky. Naštěstí nepadají ke dnů a drží se. Od doby, co titanic převzal Ivan, dostala kapela nový web, rozjel se do pár týdnů merch, prostě kapela ožila, i mě se začala hodně líbit.

Znáte to, chcete kapelu zvednout, tak se snažíte ale vzdycky se najde nějaký blbec, co tu snahu zadupe ignorancí... Bohužel a je to tak, ivan zase vsadil na špatného koně, lidí se na něj vysrali, přestali dělat to, co měli dělat a titanic se zase potopil. Začlo to neschopností osoby, co vedla merch a pokračovalo to dál.

Ivana znám řekněme už pár let, vždycky mi vyhověl, nikdy mě nepodrazil a já mu 100% věřím. Ta mánie, co se tu rozjela, to je fakt brutální selhání pár lidí a dokrmení situace lidma, co pro kapelu nikdy nic neudělala. Já jsem kapelám dymytry a titanic věnoval hromadu svého volného času i o víkendech a po nocích a za to jsem dostal třeba jen blbé tričko nebo pozvání na koncert.

Zamyslete se sakra nad chováním, kterým se tu prezentujete. Jestli chcete pomoct své kapele, přidejte ruku k dílů, nebo raději mlčte, protože tímto všechny, včetně sebe poškozujete.

Svoje jméno sem nenapíšu, protože jednou jsem tu chybu udělal a pak jsem dostával soukromě urážlivé zprávy.

Re: Re: Re: Re: pro choré hlavy

(Tomáš Černý, 24. 8. 2011 8:10)

Daniel: Odchod velkého to managera Ivánka z Dymytry nebyl zas tak dobrovolný jak se všude snaží prezentovat. Dokonce si dovolím tvrdit, že je málem svou neschopností zničil, ale naštěstí se kluci nedali a po jeho odchodu jdou skutečně nahoru. To samé platí o Titanicu. Za třičtvrtě roku Racinova managerování 6 nebo 7 koncertů po vesnicích nebo motosrazech mluví za vše. Docela změna po koncertech které jim ještě stihnul domluvit Kubáň. Mě to příjde, že Racin o hudebním světě neví stále nic a měl by zůstat u svého regionálního Dragonu. V hudebním světě je stejně provařenej a nevěřím, že mu ještě někdo uvěří ty jeho pohádky jak je dobrej manager. A mlčet rozhodně nebudu, Danieli (zřejmě Drašare), protože to co udělal Racin a ta jeho partička nohsledů je vážně hnus. Krásný den T.Č

Re: Re: Re: Re: Re: pro choré hlavy

(Daniel, 24. 8. 2011 12:17)

Když jsem si nepřál zveřejnit své jméno, myslel jsem to vážně, zřejmě jste blbec a chováte se naprosto stejně, jako tady vyčítáte celou dobu panu racinovi. Co se týče koncertů, zřejmě o kapele fakt nic nevíte, pouze hospodské povídačky. Tímto svoje psaní sem končím, jelikož to nemá cenu...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: pro choré hlavy

(Tomáš Černý, 24. 8. 2011 12:35)

Daniel: A můžeš mě blbci prozradit kolik a kde koncertů zařídil pro Titanic slavný manager Racin? A myslím, že prohlášením o neschopnosti osoby co vedla merch jsi tu osobu urazil. krásnej den, Daníku. T.Č.