Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velké metalové překvapení

Vážení přátelé, možná se to zdá neuvěřitelné, ale comeback českých metalových legend zdaleka nekončí. Právě v těchto chvílích dochází k unikátnímu spojení, které by možná nikdo z nás nečekal, ale holt kdo umí, ten umí.

A kdo tedy umí? Zpěvák a kytarista Luděk Savana Urbánek, známá to ikona tuzemského rockového dění, která zanechala své stopy ve skupinách jako Sax, Terminator nebo Třetí vlna bavlna a nyní vede hard rockový orchestr Stejšn, dokáže neustále čímsi překvapovat: aktuálně tím, jak rychle si dokázal najít náhradu za nenahraditelnou zpěvačku Zdeňku Kotačkovou (ex-SRO, ex-Ynnity a dnes právě bohužel i ex-Stejšn). Metalové dějiny ožívají, protože v barvách Stejšnu se na pódia vrací nikdo jiný než brněnská rocková diva, zpěvačka legendární dívčí kapely Loretta DARJA HRUBÁ! 

Kdy přesně se odehraje první představení Stejšnu s touto pěvkyní zatím není definitivně stanoveno, avšak mělo by to být již brzy, vyloučen není ani nejbližší termín v sobotu 11. června 2011 na festivalu v Nebovidech. Obdobně je zatím zahalena tajemstvím konkrétní podoba repertoáru, resp. věcí, na nichž se bude Darja Hrubá podílet - nicméně čím více tajemství, o to pádnější důvod si na Stejšn zajít. Na Stejšn s paní „Lorettou“, na Stejšn s Darjou Hrubou.   

P.S.: Speciální poděkování Savanovi za exkluzivní poskytnutí této informace.

loretta.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Comeback

(Zdenek, 4. 6. 2011 22:50)

Nikoliv Ozzák, ale Darja. Skvěle, byl jsem před xxx lety na Lorettě a dodnes si přehrávám jejich CD. Například duet s Kamilem je i dnes paráda. Závidím vám v Brně ty možnosti - Kern, Alband, Titanic, Eagleheart atd... Ještě tak obnovit Dettto, Puls, ale to už by jste toho v Brně měli trochu "vela".
" každá noc s ní je prokletí ..."

Metalu zdar

Zdenek
Co takhle :"