Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bývalý bubeník skupiny Sax Miloň Nahodil bude hrát s kapelou Stejšn

15. 8. 2010
Bicman dřívější legendy tuzemského thrash metalu, brněnské bandy SAX, se vrací opět na scénu – bude hrát v hard rockové skupině STEJŠN, v níž střídá Martina Krejču (důvodem jehož odchodu je značná časová zaneprázdněnost) a v níž se potká se svým dávným saxObrazekovským spoluhráčem, leaderem Stejšnu Luďkem Savanou Urbánkem – spolu nahráli pod hlavičkou Saxu například v roce 1989 kultovní demo českého thrashe With Satan In The Body. Miloň Nahodil následně bubnoval též na debutovém LP Saxu Zóna strachu (1991) anebo na dalším saxovském albu Moravské nářez z roku 1993. Pro úplnost dodáváme, že Nahodil prošel dále kapelami jako Titanic, Forgotten Silence nebo VUVR.

Dosavadní bubeník Martin Krejča odehraje některé zbývající koncerty, než Nahodil, který již se Stejšnem v minulosti příležitostně vystupoval, nastuduje aktuální stejšnovský repertoár. Jeho premiéra na bubenické stoličce Stejšnu bude včas oznámena.
 
Samotná kapela Stejšn má nyní před sebou tradiční vystoupení na jiříkovickém festivalu JERYCHOROCK 2010, pracuje na nových skladbách a po dvou albech Objížďka – DEMOlice a Pomotaná připravuje novinkové promo CD.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

bubeník

(savana, 16. 8. 2010 11:47)

Já jen podotýkám, že Martin neodchází. Je taky furt náš :) Prostě jsme jedna velká rodina. Luděk Urbánek