Jdi na obsah Jdi na menu
 


SECOND END směřuje do kosmu?

img_3263_1.jpgCo je NASA, asi všichni tušíme: americký Národní úřad pro letectví a kosmonautiku; co znamená slovo lát, možná netuší mladší ročníky – čili sloveso lát značí 1. Hubovat, láteřit, nadávat, spílat, zastarale pak plísnit někoho, 2. (o psech) štěkat, výt.

A proč o tomto rozprávíme v souvislosti se shora zmíněnou skupinou? Odpověď je ihned zde.

Jakožto správní investigativní žurnalisté jsme samozřejmě zaregistrovali, že v rámci města Brna mohl jistý reklamní poutač v nejednom kolemj(e)doucím vzbudit dojem, že se jedná o aktuální reklamu na zbrusu nové album metalové skupiny SECOND END, kterou každý její fanoušek zná pod logem, resp. iniciálami SE.

S ohledem na obsah zmíněného poutače bylo možno se též domnívat, že název nové, již šesté desky kapely SE (včetně virtuálního singlu Zběsile/Rezavá svině – viz www.secondend.com) bude znít velmi kontroverzně, totiž Zastav NASA lát!

Asociace s agenturou NASA jistě vzbudila velké vzrušení, které se stupňovalo s domnělou skutečností tou, že desku skupině Second End nevydá česká společnost, ale britská značka Cowley (and Bodie and Doyle), čili tentokrát nikoli vlastní náklad, ale zcela Profesionální firma.

Naštěstí se všechno záhy vysvětlilo – nejednalo se totiž o reklamu na novou desku Second Endu, ale o reklamní poutač nové provozovny bageterie Cowley’s, která se nachází na Veveří ulici č. 36 (www.cowleys.cz).

To ovšem ničehož nemění na skutečnosti, že hudba skupiny Second End je vpravdě vesmírná!  :-) Doporučujeme se do ní zakousnout!

Zdraví Dědek.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Chybička se vloudí

(Dědek, 10. 10. 2010 8:08)

No, jak dozajista šici členové i fans SE odhalili, mám tam chybičku: tahle nová deska Second Endu by samozřejmě nebyla šestá, ale sedmá (nějak jsem se včera nedopočítal, což je ale furt lepší než přepočítal). Sčítejme prosím pro kontrolu spolu: 1) Second End 2000, 2) Demo 2002, 3) Dobrá rána, 4) Vše co mám (Promo 2006), 5) Tváře, 6) virtuální singl Zběsile/Rezavá svině, 7) ??? .
Nicméně i přes tuto skutečnost doufám, že se kapele samotné fórek líbil, a očekávám nějaké výrazné, zejména tekuté ocenění :-). Zdraví Dědek.