Jdi na obsah Jdi na menu
 


5. 4. 2009
MILAN VELECKÝ PO REVOLUCI
UDÁVAL TEMPO INVAZI !!!


Šokující odhalení! Bubeník skupiny Second End (dříve např. Titanic) MiIan Velecký byl krátce po revoluci, konkr. v roce 1992, jedním ze členů čtyřčlenného sdružení vetřelců v tehdejším Československu. Zní to sice neuvěřitelně, ale ač tehdy teprve Obrazeksedmnáctiletý, již notně ambiciózní Velecký udával tempo specifickému plánu invaze, doprovázen v této odvážné konspiraci třemi dalšími soukmenovci. Spolek nesl příznačné krycí jméno Invaders a snažil se proniknout do tehdejší mohutné české thrash/speed metalové zóny. Našemu serveru Metal-line se podařilo získat originály unikátních dobových dokumentů, které všechno bez jakékoliv pochybnosti prokazují - viz příslušné fotoalbum (všimněte si například, jak Velecký rafinovaně pro zmatení nepřátel měnil jména - na druhém dokumentu v pořadí identifikován jest jako Veselý).

Bohužel, jak se našemu webu též podařilo zjistit, není to jediná záškodnická akce jmenovaného na území České republiky. Nedal si prostě pokoj, a následně se tak podílel na brutální akci Potopení Titaniku, v současnosti dle jistých dobře informovaných zdrojů pracuje spolu se čtyřmi dalšími agenty v sekci zvané Druhý konec; cíle tohoto spolku sice zatím nejsou zcela jasné, ale jisté je již např. to, že komando se neštítí ani použití střelných zbraní za úsvitu, což dokumentuje jeho vydařená akce s krycím názvem Dobrá rána.

Situaci budeme i nadále monitorovat a přinášet Vám pravidelně všechny aktuální informace.

Technická poznámka: původně jsme toto "odhalení" chtěli načasovat na Milanovy narozeniny, které má v červenci, ale pak jsme si řekli, že zase nejsme tak zlí, abychom mu kazili oslavy. A když se tedy narodil v létě, a jelikož alespoň z hlediska teplot se nám léto udělalo právě v těchto dnech, spatřili jsme v tom ideální aktuální příležitost ke zveřejnění shora uvedených informací a dokumentů.
 

Náhledy fotografií ze složky Invaders

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář