Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prohlášení Metal-Line k situaci kolem Kernu!

30. 10. 2010

Našim fanouškům!

Jak všichni víme, je doba plná prohlášení. A proto i my, abychom nezůstali pozadu, spěcháme s jedním důležitým mezi Vás.

V závěru reportu z nádherného koncertu skupiny KRONEK ALBAND Dědek prohlásil, že si Jardu Alberta Kronka v příštím článku pěkně podá. Úmyslem bylo zveřejnit článek - otevřený dopis jmenovanému geniálnímu (bohužel možná příliš...) muzikantovi, ve snaze pokusit se o kernlogo.jpgnemožné, přesvědčit dotyčného, aby změnil svoje rozhodnutí a odehrál s Kernem vystoupení na Nostalgia Festu. Otevřená koncepce takového dopisu pak měla zajistit reakce fanoušků, kteří si také přejí Kern s s JAKEM (a že je JAK pořádný zvíře!).

Po nádherném oficiálním prohlášení skupiny KERN na jejím webu (www.kern-remember.com), a sice že rozjíždějí bandu s novým zpěvákem a basákem, tento Dědkův záměr, jak jistě uznáte, vzal za své, neboť v této chvíli nemá smysl oficiálně burcovat Alberta ke spolupráci s Kernem.
Nicméně myšlenka zůstává, a možná jednou najde svoje uplatnění. Jak říká Dědek - věřím, že ještě jednou v životě Kern s Kronkem uslyším, a fakt tím nemyslím cédéčko. :-)

Děkujeme za Vaši přízeň našemu webu, děkujeme za Vaši přízeň Kernu. Za web METAL-LINE zdraví Míťas a Dědek.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Geniální JAK

(Dědek, 1. 11. 2010 21:59)

Ahoj, Kim, díky moc. JAK se ke Kernu vyjádřil, a myslím, že tím minimálně pro určitou dobu řekl všechno. Ale PRO URČITOU DOBU. A tudíž fakt si myslím, že Kronka s Kernem uslyším, ale jak jsem napsal - ještě jednou v životě. Netvrdím že hned. Koneckonců, jak sama píšeš, Vánoce se blíží :-). A zázraky? Ty se dějí nejenom o Vánocích, kdy všichni koukáme na pohádky. :-) Věř mi, co jsem řekl, tak prostě cítím. Díky moc, zdraví Dědek.

Re: Geniální JAK

(Kim, 2. 11. 2010 10:52)

OK,chápu,že věříš.Já už moc ne,asi jsem o něco starší :-) Ale to je fuk. Jen by mě zajímalo, kde se JAK vyjádřil ?? Pokud myslíš ty dvě strohé věty na jeho křestu,tak to považuji za frázi bez hlavy a paty, která směřovala zřetelně k tvé osobě a vašemu webu.Znova opakuju-fanoušci Kernu by si zasloužili od JAKa pár řádků,kde by řekl proč už s nimi nebude hrát a zpívat a popřál Kernu úspěch.Zbývající členové stávajícího Kernu mu na jejich stránkách taky přejí úspěch a není z jejich příspěvků znát sebemenší problém a zášť. Tak snad zas není JAK taková perzóna, že mu za to nestojíme. Ale asi nemá smysl se pořád doprošovat. Každý svého štěstí strůjce.... Znáš to. Ale pořád platí - mám ráda Kern i Alband :-)

Re: Re: Geniální JAK

(Venus, 3. 11. 2010 13:10)

Kim, o co ti jde? O senzaci, o drby? Píšeš že máš ráda jak Kern tak Alband. Nech to tak a do nikoho se nenavážej a nevrtej. Myslím, že většině to vyjádření JAK stačí. A jestli máš obě kapely skutečně ráda, buď uspokojená současnou situací

Re: Re: Re: Geniální JAK

(Kim, 3. 11. 2010 17:11)

Tak tahle reakce mě celkem mrzí.Jsem ale ráda, že má JAK takové zastánce jako je Venus.Rozhodně mi nejde o žádnou senzaci ani o drby,ty snad patří na úplně jiné stránky.Jde mi pouze o to,že se ke stavu v Kernu vyjádřila jen jedna strana a navíc ne všichni fanoušci Kernu byli na křestu Albandu.Do nikoho nevrtám, ale mám pocit,že pokud nepoužiju vulgarismů,můžu vyjádřit svůj názor stejně já jako ty. Jestli byl můj příspěvek opravdu tak nevhodný, prosím Dědka o jeho odstranění,ať je zde i na dále klid a pohoda.

Geniální JAK ??

(Kim, 1. 11. 2010 16:31)

Dědku děkuji za tvoje vyjádření. Slovo geniální znamená mimořádně nadaný,což JAK je.Ale taky to znamená mimořádně dobrý.O tom už by se dalo diskutovat.Ať už je to jak chce,bylo by opravdu dobré,aby se JAK někde k situaci kolem Kernu vyjádřil.Nejlépe snad přímo na stránkách Kernu.Přece není možný, že by JAKa vůbec nezajímalo, co si o něm jeho minulí, současní i budoucí fanoušci budou myslet.A jestli je mu to fuk,tak už pro mě není mimořádně dobrý, ale opravdu jen mimořádně nadaný. Myslím si, že není tak moc zaneprázněn, aby nemohl napsat pár řádků.Myslím si, že je vždycky dobré slyšet obě strany.A doufám, že si opravdu nemyslíš, že uslyšíš Kronka s Kernem. Zázraky se dějí fakt jen v pohádkách a nebo o Vánocích :-)

pozdrav

(Cethy, 30. 10. 2010 22:59)

No docela jsem se těšila, jak to Peťa Jardovi natře, ale co se dá dělat, určitě se rozhodl správně, dráždit hada bosou nohou je opravdu nebezpečné a neradi bychom, aby se třeba někdo urazil :-) Tak třeba příště :-))) Zdraví Cethy