Jdi na obsah Jdi na menu
 


Skupina Kern se v roce 2011 vrátí na koncertní pódia!

10. 8. 2010
A je to tady. Neuvěřitelná zpráva se šíří rockovým éterem a začíná rozpalovat duše věrných: žijící legenda tuzemského hard rocku, brněnská skupina KERN, bude v roce 2011 opět živě vystupovat.

Obrazek


Dne 8. 8. 2010 totiž zveřejňuje bubeník skupiny Kern Karel Vodička, zvaný Karlos, v diskusním fóru na webu kapely kern-remember.com (přímý odkaz: kern-remember.com/gb.htm), v reakci na příspěvky fans, tuto zprávu pro všechny fanoušky:
 
Kern na své fanoušky nikdy nezapomněl a váží si jich. Jestli to navenek tak nevypadá, pak je to smutné a škoda. Někdy je malinko složitější věci dořešit tak, jak si lidé kolem přejí a sám autor také.

Myslím si, že nastal čas jednat a my takto učinili. Kern bude v roce 2011 vystupovat - kde a kdy je v jednání. Důvody jsou jednoduché - zahrát si s chutí a pobavit sebe a hlavně lidi, které to-snad-bude zajímat. Jen bych chtěl za kapelu všem slíbit, že příprava bude vcelku náročná a uděláme vše proto, aby to fungovalo jak má...

S pozdravem Karel Vodička.

Toto je z pohledu i našeho webu opravdu nádherná zpráva, která zřejmě potěší velkou spoustu příznivců české rockové muziky. Svoje reakce můžete psát jak na webové stránky Kernu, tak i do naší Elektronické petice za obnovení činnosti Kernu, která je samozřejmě stále dostupná zde.

Děkujeme skupině KERN i všem jejím fanouškům! Návrat se nezadržitelně blíží...

Zdraví Míťas a Dědek.

P.S.: Speciální poděkování Aleši Brichtovi.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

KERN

(JohnyNoSport, 23. 10. 2010 21:06)

Ahoj všetci...je to smutná správa,ale neurobíme s tým nič...Jarda Kronek snáď niekedy pochopí, že ALBand nebola tá správna cesta...nuž,ale keď sa niekto nevie prehryznúť cez svoje vlastné EGO tak čo už...len pevne veriť a dúfať, že bratia Tony a Karlos a Slávek to nevzdajú...bola by to škoda...KERN má na čo stavať aj bez Kronka a Machaty...oni si v podstate môže ďalej tlačiť to svoje akustické disko a chlapskú rockerskú prácu nechať na KERN...veľmi si prajem , aby sa opakoval v Čechách podobný osud aký stretol ACCEPT či ARAKAIN a chlapci si našli náhradu takú, že na koncertných pódiách popadáme na zadky ako pred 20timi rokmi!!! Držte sa páni a dámy...a hlavne...nezabudnime podporiť KERN na ich oficiálnych stránkach...

Kern se nevrátí v původní sestavě

(Milka, 23. 10. 2010 19:43)

Ahoj Dědku, od 20.10. víme, že Kern se nevrátí v původní sestavě.Jsem nasraná stejně jako ty,ale tuším,že ty vše vyjádříš ve svém reportu za příznivce Kernu nejvýstižněji.Protože v reportu z křestu slibuješ článek, kterým se do Kronka "obuješ", tak ti chci jen říct, že už netrpělivě čekám a držím pěstí, máš moji podporu :-)

KERN SE VRÁTÍ V PŮVODNÍ SESTAVĚ

(Dědek, 4. 9. 2010 12:52)

Ahoj, Jirko,
díky moc za přízeň. Kern se vrátí v původní sestavě, tj. Jaroslav Albert Kronek - zpěv, Libor Tygr Machata - basa, Tony Vodička - kytara, Slávek Karásek - kytara, Karlos Vodička - bicí.
Asi tušíš, jak strašně se těším (však Ty určitě taky :-). Zdraví Dědek.

Re: KERN SE VRÁTÍ V PŮVODNÍ SESTAVĚ

(Milka, 10. 9. 2010 9:41)

V původní sestavě? Tak tomu se mi ani nechce věřit. Jsem opravdu hodně překvapená, že se všichni společně dohodli. Tak díky za zprávu - překvapila a potěšila.

Re: KERN SE VRÁTÍ V PŮVODNÍ SESTAVĚ

(Jirka, 23. 9. 2010 20:50)

čau dědku-doufám že naplní všechny sály a parkety a nějaký akce navštívíme-tak zdar a někde na panaku jirka

Návrat

(Jirka, 3. 9. 2010 21:45)

Zdravim všechny KERŇAKY-SUPER ZPRAVA je že se KERN vratí -ví někdo v jaký sestavě?-bude ta,která hrála před 2 roky?

KERN

(Dědek, 22. 8. 2010 21:47)

Ahoj, Milko. Kern bude. Zdraví Dědek.

Koncert Kern

(Milka, 21. 8. 2010 22:21)

Na včerejším koncertu v Jamném J.A.Kronek opravdu potvrdil přípravu koncertu skupiny Kern v příštím roce na Nostalgia festu.Ne že bych Dědkovi nevěřila.... Tak snad se dočkáme, vypadá to opravdu nadějně. A mimochodem-koncert se povedl. Dobré jídlo,pití,muzika SUPER a přímo nad kapelou svítil fakt krásnej měsíc :-) Atmosféra byla tak nějak v rodinném duchu a je znát, že dvojice Kronek-Machata už spolu něco zažila. Dlouho jsme se tak nezasmála.Mirkovi Horňákovi přeju brzké uzdravení, jeho hra na kaytaru je úžasná !! Tak brzy na viděnou i na slyšenou :-)

Poděkování

(Dědek, 10. 8. 2010 23:24)

Ahoj, Milko. Děkuju moc, za celej web. P.S.: Proti lahvince jaksi fakt nic nemám... :-)

Speciální poděkování pro Dědka

(Milka, 10. 8. 2010 22:18)

Dědku, nebuď zbytečně skromný :-) Speciální poděkování ode mě pro tebe !! Čert ví, jak by se situace vyvíjela, kdybys na stránkách Kernu nerozjel petici za vrácení kernu na pódia. V případě, že to bude pravda, máš u mě flašku :-) Tak teď jen budeme držet pěsti a těšit se na rok 2011.