Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kern a Kamelot opět spolu !

10. 6. 2009
KERN A KAMELOT OPĚT SPOLU !

V prosinci roku 2001 křtil v brněnské Edison Garden lídr a zpěvák skupiny Kamelot Roman Horký zbrusu nové, po šesti letech kotoučkové nečinnosti vydané CD Kernu Síla zvyku. Kern a Kamelot, alespoň částečný, se tak sešli na jednom pódiu, za bouřlivých ovací přítomných fanoušků.

O něco později si tyto kapely úspěšnou spolupráci zopakovaly, když Roman Horký Kernu pozvání opětoval a Jarda Kronek se jako host zúčastnil jistého pořadu TV Prima, kde v sólové produkci zazpíval jednu skladbu právě z alba Síla zvyku, totiž Dlouhý let, se známým geniálním vstupním sloganem "Dřív než se navěky / propiju k předkům", kterému my všichni abstinenti tak dobře rozumíme.

A my pro Vás nyní máme velmi zajímavou aktuální zprávu, a sice že brněnské skupiny Kern a Kamelot jsou po letech opět spolu! Neuvěřitelné? Je to pravda! A dokonce až taková pravda, že tzv. "Horký Kern" se ocitl přímo v pokoji našeho redaktora Dědka! Obrovské poděkování za tuto skutečnost posíláme do pivovaru Černá Hora, bez nějž by tato událost nikdy nenastala. Více už samozřejmě vypovídají naše fotografie... 


Obrazek


Obrazek


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář