Jdi na obsah Jdi na menu
 


Elektronická petice za obnovení činnosti Kernu

2. 7. 2008

AŤ ŽIJE KERN!

ELEKTRONICKÁ PETICE ZA OBNOVENÍ ČINNOSTI KERNU

Pod názvem „Ať žije Kern!“ jsme se rozhodli na tomto místě spustit tzv. elektronickou petici za obnovení činnosti Kernu. Každý, komu je stejně jako nám líto, že skupina Kern dne 19. ledna 2008 ukončila svoji činnost, má možnost podpořit zde - formou odpovídajícího příspěvku v sekci Komentáře - myšlenku, že Kern by měl obnovit svoji činnost. To je základní teze projektu.

V příspěvku pak můžete vyjádřit i svůj názor, zda by se tak mělo stát výhradně s Jaroslavem Albertem Kronkem, anebo případně i s jiným zpěvákem, každý se může vyjádřit, zda by mu stačilo i třeba pár koncertů do roka, může napsat, zda by chtěl nové skladby nebo by postačovaly staré hity, můžete napsat cokoliv, co s obnovením činnosti Kernu souvisí.

Tento projekt má jediný cíl a věříme, že jej bude dosaženo – ukázat, že Kern nám všem strašně moc chybí, a vrátit jej na koncertní pódia, kam vždycky patřil. Čím více bude v Komentářích příspěvků, tím větší bude naděje, že se Kernu naživo opět dočkáme. Elektronická petice není časově omezená – poběží, dokud nesplní svůj účel.

Těm z Vás, kteří se rozhodnou svým příspěvkem projekt podpořit, předem velice děkujeme.

S příznačným pozdravem „Ať žije Kern!“ Vaši tvůrci webu

Mitas a Dědek.

_____________________________________________________________________

aktualizováno: 22.5. 2012

KERN ŽIJE!

Jelikož od 14. 5. 2011 skupina KERN pravidelně vystupuje, je načase naši petici, v níž již slovo „ať“ jest nadbytečným, definitivně uzavřít. Děkujeme, děkujeme, děkujeme Vám všem, totiž jinými slovy řečeno, děkujeme Vašim takřka pěti stovkám příspěvků (konkrétně 483), jimiž jste skupinu KERN poslali zpět na koncertní pódia. Ano, s jiným zpěvákem, a s jiným basákem, ale to už je osud dějin. Aktuální info ohledně legendy českého melody metalu můžete nadále sledovat zde: kern-remember.com.

Vážení metaloví přátelé, ano! Komentáře tedy ukončeny. ...ale pouze zde, čili v tomto článku. Rubrika KERN jako taková valí dál.

 

Komentáře

Přehled komentářů

petice

(Honza, 28. 3. 2009 20:06)

Kern je nejlepší, prosím vraťte se!!!

Petice za obnoveni Kernu

(Dalibor Vacek, 28. 3. 2009 18:07)

Bez řádné exploze snů, nebude již slunných dnů. Rock fotever a Kern zvlášzě

Jen jsem se bavila... prominte

(Joann, 26. 3. 2009 14:43)

protoze asi nic z toho tady neovlivni zda Kern bude ci nebude - a muj nazor - Kern rostl, od roku 1980, ostatni veci jsou podruzne (komu fandim nebo ne) - hraci jsou ale dospeli lide, nemeli si znicit takovou kapelu, jakou Kern byl - at uz z jakehokoli duvodu - i za tu cenu, ze by hrali 2x za rok

Pro Joann

(Karlos, 26. 3. 2009 8:47)

Joann tvoje úvaha je zajisté zajímavá a mohu říci,že i mě v některých věcech překvapila.Mohu tě pouze ujistit,že Tony s J.A.K. neměli nikdy výrazných osobních či profesních sporů.Kern zřejmě zústane Kernem navždy v sestavě Tony,Jarda,Sláva,Libor a Karel.Jakákoliv jiná sestava Kernem nebude-natož Alband.A to ve vší úctě k této kapele.To by se zajisté "eklovalo"i samotnému J.A.K.Filozofie jeho kapely vychází zcela z něčeho jiného,což sám od počátku vehementně prosazuje a tvorba tohoto bandu je díky tomu naprosto transparentní.S pozdravem Karel.

Že by pan učitel?

(Klídek, 25. 3. 2009 19:14)

Úvaha patří k velmi náročným útvarům. Autor se zamýšlí na základě získaných poznatků nad tématem, rozebírá ho z více úhlů, aby došel k obecně platnému závěru. Se slohovým útvarem výklad má společnou práci s fakty, hledání vztahů mezi nimi, důsledky z nich plynoucí. V úvaze musí autor o faktech přemýšlet, hodnotit je a zaujmout stanovisko. Nesnaží se poučovat nebo vzdělávat, předkládá pouze svůj názor, který má vést k zamyšlení. Odráží se zde subjektivní postoje a názory autora. Východiskem kompozice jsou vlastní zkušenosti a obecné poznatky, autor o nich přemýšlí, analyzuje je a vynáší obecně platné závěry. V úvaze se často užívá výrazů širokého významu, ve větné stavbě převažují dílčí i řečnické otázky, hodnocení je vyjadřováno především přídavnými a podstatnými jmény a také příslovci. Ona zná Kern 30 let, dávno není dívka, ale velmi přitažlivá a inteligentní žena, ale hlavně vtipná - Jsem rád, že jsi to pochopil. Prostor je tu pro ¨to, aby lidé podpořili Kern a cokoli, co se Kern týká - nenapadej ji zde, to se dámám nedělá.

Milá dívko, tys asi chyběla,

(Antiúvaha - hahaha, 25. 3. 2009 13:55)

když se úvaha procvičovala.Mezi její zákonitosti patří i správné vyhodnocení faktů a dat, což v tvém případě je velmi iluzorní - počínaje mylnými znameními , přes pochopení historie kapely , roli jednotlivých hráčů atd.
Tvoje konstrukce není tedy úvahou , ale spekulativním dílkem, které je zplozeno jen na základě osobních sympatií či antipatií.Samozřejmě to beru s humorem.

uvaha - jak nas ve skole ucili - hihihi

(Joann, 25. 3. 2009 11:38)

Ha, cislo kodu zde je zaroven cislem meho rodneho domu, rok narozeni meho manzela je tam také obsazen, celkový soucet dava zas datum meho narozeni - kombinace nesmrtelna a mohlo by to tedy vyjit - Abych tak rekla, vetsina vyraznych a dobrych kapel samozrejme je skvela proto, ze jsou tam dobri vsichni, ale osobnost zpevaka je tam nejdulezitejsi - v okamziku, kdy se "neco" stane a zpevak neni, neni to uz "ten" band, ale uplne neco jineho - a v tomto okamziku se ma kapela prejmenovat - zvlastni, ze tady to tedy nefunguje - Alband neni Kern - ani s Kronkem, i kdyz je Albend hodne dobry! Mohl by se tedy Kernem stat - pokud pritvrdi- Kern by tedy mohl byt s Kronkem a s jinymi muzikanty - urcite ano, - Kern by rozhodne nemohl byt bez Kronka. Smrtelna kombinace pro Kern je Kronek versus T.Vodicka - astrologicke znameni Lev je pro Byka neprijatelne a smrtelne - vzdy - a myslim, ze neprekonatelnym problemem, at je v tom cokoli - Videla bych reseni pouze v postupne premene Albendu v Kern - nektere veci nelze brat zpet

Díky za odpověď

(Daniela, 24. 3. 2009 8:59)

Tak dík- a jsem aspoň ráda, že nás sledujete-myslím nás- tedy fandy a fanynky. To skýtá aspoň nějakou naději- že se ve Vás pohne srdíčko a potěšíte nás.
Zdraví Daniela a ...budete opět blízko nás?????????

Karel odpověděl naprosto přesně

(Tony, 22. 3. 2009 12:59)

a nezbývá, než s ním ve všem souhlasit.Rovněž děkuji Dědkovi za jeho zájem o Kern .

Pro Danielu a všem

(Karlos, 21. 3. 2009 5:38)

Ahoj Danielo!Na úvod bych chtěl poznamenat za svoji osobu,že v podstatě obden sleduji náš web a tuto petici.Samozřejmě mě velice zajímají všechny příspěvky od fanoušků,články od Dědka atd.-prostě to všechno kolem...
Myslím si také-ba jsem o tom přesvědčen-že takto po očku sledují situaci i moji kolegové.Ať si to někdo přiznává či nikoliv....Tyto věco prostě NELZE přehlédnout!
K situaci v Kernu mohu pouze sdělit toto : v dohledné době se vývoj v kapele ohledně další spolupráce nijak pozitivně nevyvíjí.Kapela spí.
Někteří členové pracují na svých projektech a nám nezbývá nic jiného,než jim přát hodně úspěchů v další činnosti.
Tím ale nechci říci,že je všem dnům konec.Myslím si,že tato kapela má neustále lidem co říci a byla by škoda tento fakt přehlížet.Toť vše,měj se a hodně dobré muziky !!!

vyburcovat Kerny k odpovědi !!!

(Daniela, 20. 3. 2009 8:54)

Kluci z Kernů - vidíte jak Vás mají lidi rádi- když už nehrajete, aspoň nám občas odpovězte, zda se situace s Vámi nějak vyvíjí - a jestli Vám taky nechybíme- zdraví a těší se na odpověď na Vašich stránkách - DANIELA

Taky prosím

(r.xxx, 16. 3. 2009 13:05)

o nějaký ten koncertík...

Show must go on!!!

(Daniel, 15. 3. 2009 16:37)

Kerni VRATTE SE!!!

tak hoši!!!

(kern, 13. 3. 2009 15:03)

co to slyším že by se kern rozpadl v žádným případě podmě hoši zase hrát

Blízko nás

(Pepe, 12. 3. 2009 10:03)

místo máte, skončit s tím se nepočítá.

Exploze návratů

(jarda, 10. 3. 2009 10:09)

Tož kurňa chlapi nedělejte ze sebe krávu a dejte se zpět do toho lepší oplodňovák než : Exploze snů neznám

Borci,vstávat a cvičit!

(Jura, 5. 3. 2009 21:50)

... chceme návrat KERNU !!!

(Martina, 5. 3. 2009 16:59)

...prosíme moc, ...chceme vás znovu slyšet na zábavách na Vysočině, moc na vás vzpomínáme, na vaše skvělý hity...

Aúúúúú

(Franc, 5. 3. 2009 12:53)

aj ja jaj

Chci návrat

(Danča, 1. 3. 2009 14:37)

Fakt tu brečím jako malá holka.Proto vás chci zpátky.Prosím vraťte se.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25

následující »