Jdi na obsah Jdi na menu
 


Elektronická petice za obnovení činnosti Kernu

2. 7. 2008

AŤ ŽIJE KERN!

ELEKTRONICKÁ PETICE ZA OBNOVENÍ ČINNOSTI KERNU

Pod názvem „Ať žije Kern!“ jsme se rozhodli na tomto místě spustit tzv. elektronickou petici za obnovení činnosti Kernu. Každý, komu je stejně jako nám líto, že skupina Kern dne 19. ledna 2008 ukončila svoji činnost, má možnost podpořit zde - formou odpovídajícího příspěvku v sekci Komentáře - myšlenku, že Kern by měl obnovit svoji činnost. To je základní teze projektu.

V příspěvku pak můžete vyjádřit i svůj názor, zda by se tak mělo stát výhradně s Jaroslavem Albertem Kronkem, anebo případně i s jiným zpěvákem, každý se může vyjádřit, zda by mu stačilo i třeba pár koncertů do roka, může napsat, zda by chtěl nové skladby nebo by postačovaly staré hity, můžete napsat cokoliv, co s obnovením činnosti Kernu souvisí.

Tento projekt má jediný cíl a věříme, že jej bude dosaženo – ukázat, že Kern nám všem strašně moc chybí, a vrátit jej na koncertní pódia, kam vždycky patřil. Čím více bude v Komentářích příspěvků, tím větší bude naděje, že se Kernu naživo opět dočkáme. Elektronická petice není časově omezená – poběží, dokud nesplní svůj účel.

Těm z Vás, kteří se rozhodnou svým příspěvkem projekt podpořit, předem velice děkujeme.

S příznačným pozdravem „Ať žije Kern!“ Vaši tvůrci webu

Mitas a Dědek.

_____________________________________________________________________

aktualizováno: 22.5. 2012

KERN ŽIJE!

Jelikož od 14. 5. 2011 skupina KERN pravidelně vystupuje, je načase naši petici, v níž již slovo „ať“ jest nadbytečným, definitivně uzavřít. Děkujeme, děkujeme, děkujeme Vám všem, totiž jinými slovy řečeno, děkujeme Vašim takřka pěti stovkám příspěvků (konkrétně 483), jimiž jste skupinu KERN poslali zpět na koncertní pódia. Ano, s jiným zpěvákem, a s jiným basákem, ale to už je osud dějin. Aktuální info ohledně legendy českého melody metalu můžete nadále sledovat zde: kern-remember.com.

Vážení metaloví přátelé, ano! Komentáře tedy ukončeny. ...ale pouze zde, čili v tomto článku. Rubrika KERN jako taková valí dál.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Jedeme,hoši , jedeme

(Frankie, 15. 6. 2009 17:26)

jako ta naše Kometa, chceme vás opět slyšet v původní sestavě, tak zapomeňte na staré rány a do práce.

prestavka konci a jede se dal a dal

(wiki, 12. 6. 2009 2:54)

Tez jsem na KERNU vyrustal.Chapu ze nekonecne hrani muze svou narocnosti zacit otravovat.Doufam ze casem zacne chybet muzika i fanousci a KERN to rozjede v puvodni sestave,jinak by to nebylo ono.Dodnes vzpominam na supr atmosferu pred par lety na kanalove stoce(zadnejch pet ozralejch motorkaru Alberte ,ale zpivajici kotel).Primlouvam se alespon par koncertu za rok.

...... na scénu

(jirka, 11. 6. 2009 16:38)

Určitě jsem pro už jen proto že je znám jen z CD a na živo jsem je ještě neviděl a určitě nejsem sám (kromě pár klipů a videii). Můj názor je že když KERN tak komplet a s novýma písničkama. Starý josu super, ale kapela musí žít a přinést něco novýho né hned celý CD ale 2-3 písničky za rok by sna nebyl tak veliký problém....... tak kde to vázne :)

Vrátí se legenda ?

(Ivo, 9. 6. 2009 8:52)

Ahoj KERNi - nevím jestli má podobná petice smysl, ale fakt je ten, že pro všechny tehdejší členy kapely je dobré vědět, že jsou lidé, kteří nezapomněli. Kultura poslední dobou stagnuje, nejsou nápady, a proto taky spousta z nás vzpomíná, vzpomíná na dobu, kdy Kern patřil ke špici českého Hardrocku. Myslím, že Kern spolu s tehdejší (původní) dnes znouobnovovanou Argemou (www.ex-argema.cz) bylo to nejlepší, co československý hardrock nabízel. Problém je v tom, že ani znovuobnovený Kern nemůže donekonečna hrát staré hitovky, musí psát nové a v tom je možná zakopaný pes. S původními hity se totiž pojí i nostalgie nás starších posluchačů, kteří jsme na Kernu vyrostli. Takže nám staré hity vracejí mládí a staré zážitky. Co udělají nové písně víme také. Takže Kern určitě zpět, ale je potřeba nejprve přijmout jeho novou podobu.

RYCHLE SE VRAŤ

(HASIČI OTINOVES, 7. 6. 2009 22:33)

KERN: něco co se nedá nahradit.Poslouchám vás já (36) brácha (42) moje děti (9 a 17) potřebjeme u nás zahrát na hasičském dni,tak s tím něco dělejte nebo si pro vás přijdem osobně a je nás dost.To si pište.

Kerni vratte se

(Květa, 7. 6. 2009 13:16)

naše generace na vás dospívala a ted s náma poslouchají vaše písničky i naše dětičky. Do školy ještě nechoděj,ale vás dobře znaj! :-))Byla by OBROVSKÁ škoda,nevrátit se.jste jedna z mála kapel, za kterou jsou fandové ochotni ject na Moravu i ze západních Čech-protože vy za to stojíte!!

Chtěl bych si zajít na váš koncert

(Olé, 4. 6. 2009 8:00)

To mi snad ještě někdy vyplní , protože tahle kapela ve své klasické sestavě prostě na podia patří.

Jen ne konec

(Libor LIH Hajný, 29. 5. 2009 7:28)

Ahoj lidi Vždycky jste byli skvělá kapela a máte tolik skvělých pecek že mi připadá úplně nemožné že vás už nikde neuvidím live,nepřestávejte!!!Byla by to obrovská škoda a na naší rockové scéně vznikne velká díra,vždyť Blízko nás to je hymna všech metalistů a u vašich balad se tak skvěle vždy balily samičky.Nechci a nemůžu tomu uvěřit,zbývá mi jen doufat že vám to hraní bude chybět tak jako nám věrným vaše hudba

Souhlas s Evou

(Berry, 28. 5. 2009 16:31)

Sólové akce hráčů jsou docela zajímavé, ale Kern jako celek nemůžou logicky nikdy nahradit.

Ať se Kronek vrátí k

(Eva, 28. 5. 2009 9:36)

Těžko se dozvídáme o koncertech - a tak třeba jen na internetu můžu sledovat jak nějaký koncert J.A. Kronka - samostatně proběhl. Ale i přes to, že to nemá chybu-není to ono. Kerni a jedině s Kronkem- nechť se vrátí a hrajou takovou hudbu, jako dřív. Pokusy o samostatnou hudební cestu - asi budou jen pokusy- i když pěkné.

Tož karle!

(Topper, 27. 5. 2009 15:03)

, Jaro, Libore- ještě to nevzdávejte.

VAL TE TY VÁLE DÁL

(MIRA, 25. 5. 2009 20:06)

CHLAPI, JEŠTĚ TO NEBALTE, VYRŮSTAL JSEM V LETONICÍCH NA VÁS, TAK ASPON PRO NAŠI GENERACI JEŠTĚ NĚCO..., NAVŠTÍVIL JSEM ALBERTOVO SETKÁNÍ S PŘÁTELI V DOMĚ PÁNŮ Z KUNŠTÁTU, SUPER, JARDO DEJTE TO ZAS DO KUPY, JEDNOZNAČNĚ PPPP RRRR OOOO !!!!!!!!!!!!!!!

Pokračujte

(Lenka, 23. 5. 2009 19:28)

Na vašich písničkách jsem prošla pubertou.Nemáte chybu,byla by to škoda končit.Patříte k český rockový klasice.

Super Kapela

(anakonda251, 22. 5. 2009 20:27)

Ja jsem jednoznacne pro obnoveni kapely
Na kernech jsem vyrustal

at žije kern

(libor, 21. 5. 2009 20:37)

ikdyž patřím mezi mladší ročníky fandím teto kapele patří mezi mé nejoblíbenější.proto take podepisuji petici na znovuobnovení kapeli a dtžím jí palce

Taky bych si vách chtěl posloechnout

(AAA, 19. 5. 2009 19:58)

Tenhle band musí mít všichni rádi, vidím to i na těchto stránkách.

Jsem jednoznačně za návrat

(Kamomilla43, 17. 5. 2009 13:58)

Kapela by se měla vrátit na naši hudební scénu a to s J. Kronkem, má fantastickej hlas,který dělá Kern Kernem!!!

A.J.Kronek

(Evelyn Salvet, 15. 5. 2009 21:10)

Mily Albert,
pamatas si na casy, ked si zacinal v skupine Kern a stala som ti po boku nesmierne velakrat? Budem rada, ak sa ozves po tolkych rokoch, evelynsal@hotmail.com
A drzim Vam palce! Evelyn

VIVAT KERN!

(MARCO, 15. 5. 2009 13:05)

VRATTE SE ZPÁTKY! JSTE LEGENDA! CHYBÍTE TADY!

VRAŤTE SE!

(Esnu, 14. 5. 2009 16:39)

Vraťte se! Vemte si, že je tu tolik lidí, co vás chtějí zpět a těch, kteří neznají tuto stránku je ještě 100x více


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25

následující »