Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak se křtí bigbítový pánbů !!!

13. 5. 2010
ObrazekJak už celý český rockový národ ví, skupina CITRON vydala své nové CD Bigbítový pánbů, které pokřtila 5. 5. 2010 v pražském klubu Hard Rock Café.

A jelikož to byla obrovská událost pro celý tuzemský hard rock, dovolujeme si upozornit Vás na některé záznamy či fotografie, které byly na křtu pořízeny a které svojí autenticitou opravdu stojí za to.

Takže, chcete-li zhlédnout bystrého „televizního“ moderátora Petra Šišku, kmotry desky, jedním z nichž byl i Aleš Brichta, jenž sklidil velký aplaus za to, že jistý docela známý výrok označil bez skrupulí za dementní, dále legendární historickou kytaru zesnulého člena Citronu Jindry Kvity, aktuálně věnovanou klubu, jež byl dějištěm unikátního křtu, anebo dvacet dva let starou lahvinku, po létech basákem Vaškem Vlasákem z útrob země vykopanou právě za účelem křtu desky (věřte či nevěřte :-), pak jsou naše níže uvedené odkazy určeny právě pro Vás. Stejně jako velmi zdařilé fotografie Oldy Horáka, z nichž některé jsou reportážní, některé umělecké, ale všechny veskrze autentické.

Citronu srdečně gratulujeme a Vám všem přejeme dobrou chuť!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář