Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozhovor s bubeníkem Arakainu Lukášem Doxou Doksanským

Přátelé, pozor, tentokrát pro Vás máme opravdovou lahůdku – jeden z nejznámějších bubeníků soudobé tuzemské metalové scény, Lukáš Doxa Doksanský z Arakainu, poskytl naší externí spolupracovnici Cethy zajímavý rozhovor, jež Vám na našem webu právě nyní přinášíme. Velice tímto děkujeme jak Doxovi, tak Cethy, za věnovaný čas a potažmo za otázky a odpovědi, které si určitě se zájmem přečtete.

Máte velkou část turné za sebou, jaký z něj máš pocit? 
Turné je super! V průměru chodí víc lidí než loni, takže spokojenost.

Nové CD Homo Sapiens má hodně kladných ohlasů, jak ho hodnotíš ty?
O hodně líp, než v době natáčení (smích). Jaký to album bude se vlastně pozná až na konci celýho procesu. Kromě toho o tom stejně rozhodnou hlavně posluchači.

Jaký je tvůj  názor na soutěž Československo hledá superstar?
Už leta nesleduju televizi vůbec, čili ani Superstar.

doxa.jpgMáš tam svého favorita?
Na Youtube jsem zahlídnul holku, co zpívala Zemi vzdálenou od Střihavky a ta to dávala výborně. Jelikož neznám nikoho jinýho z tý soutěže, tak je to můj favorit (smích).

Co tě v dnešní době nenechává chladným?
Tak toho je docela dost. Nejvíc mě zneklidňuje obrovská aktivita elitářů, kteří ovládají svět a obrovská pasivita a nezájem lidí, kteří se ovládat nechají. Tohle je hrozně nebezpečný, protože oni mají obrovskou moc, sami si tisknou peníze (FED), jsou schopný oblbnout lidi čímkoliv a jsou vždy několik kroků před náma. Lidi by se měli zajímat o to, co se děje, než bude pozdě, jestli už není pozdě teď.

Lákají tvého synka bubny? Už ho učíš hrát?
Když mu byly 3 roky, tak mi je občas zašel proklepnout. Teď už o ně moc zájem nejeví. Já jsem ho ani k tomu nevedl. Naopak jsem mu říkal, že může dělat v životě cokoliv jinýho, nemusí dělat to, co já. Nedávno dokonce říkal: "Tati, já bych na ty bubny hrát nechtěl, to je hrozná práce" (smích). Myslím, že pokud bude chtít hrát, tak si cestu k tomu najde. Pak bych ho v tom samozřejmě podpořil.

Děkujeme za rozhovor a přejeme ať se ti všechno daří.

Za Metal-Line Cethy

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář