Jdi na obsah Jdi na menu
 


04.11. 2010 - Alband - Tišnov, U Kina

10. 11. 2010

Otevření kavárny U Kina a Alband byl při tom

Ve čtvrtek 4.11.2010 v 18:00 hodin se slavnostně otevřela kavárna v prostorách tišnovského kina.  Kavárna, která bude sloužit všem, kteří mají rádi filmovou tématiku a stylové prostředí.  Majitelé kavárny mysleli i na prostor podia pro živá vystoupení, která provoz tohoto zařízení ozvláštní a zpříjemní.

promo.jpg

Prvním, kdo podium pokřtil, byla kapela Kronek Alband, tentokrát v neúplné, ale plnohodnotné sestavě s Jaroslavem Kronkem, Liborem Machatou a Mirkem Horňákem. Nechyběly hitovky jako Noci vládnou barmani, Náruč dobrého světla, Na sál, To jsme my a další. Není pochyb o tom, že kapela svým akustickým hraním do tohoto příjemného prostředí skvěle zapadla.

Muzikanty mezi krátkými bloky vystřídal svým vyprávěním producent a fotograf pan Jan Kuděla. Jeho fotografie zdobí celé prostory nově zrekonstruované kavárničky. Z temně modrých stěn k nám na černobílých fotografiích shlíží osobnosti jako Ladislav Smoljak, Tereza Brodská, Jana Brejchová, Vlastimil Brodský, Vladimír Menšík, Miloš Kopecký, Pavel Zedníček, Josef Kemr, František Filipovský, Jiří Sovák a mnoho dalších.

Věřím, že si všichni zúčastnění přišli na své. Příjemná atmosféra zde sálala plnými doušky a první večer v kavárně utekl rychleji než voda.

Nám nezbývá nic jiného, než se těšit na nějaký další příjemný večer a popřát majitelům hlavně spoustu spokojených hostů, kteří se do kavárny budou rádi vracet. :-)

Za bandu z Tišnova Cethy

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Poděkování

(Renata, 12. 12. 2010 16:26)

Moc děkujeme Cethy za krásný report,tento večer byl pro nás hodně vyjímečný a myslím,že mohu s klidným srdcem říci,že Alband tu nehrál naposledy.Našel si zde nové posluchače,které přece nemůžeme zklamat:-)
Tak že ještě jednou velké díky a slibuji za kavárnu,že příště zahrají v plné sestavě:-)