Jdi na obsah Jdi na menu
 


ALBAND na Pivní pouti v Černé Hoře 2009

13. 8. 2009
Pivní pouť v Černé Hoře 2009

Po dvou letech, kdy tradiční Pivní pouť v Černé Hoře (konající se vždy poslední sobotu v měsíci září), zpěváka Jaroslava Alberta Kronka a jeho spoluhráče - v souvislosti s dočasným přerušením činnosti skupiny KERN - neviděla, se tento muzikant, tentokráte se svým akustickým tělesem ALBAND, v Černé Hoře znovu objeví. Stane se tak 26. září 2009, den po koncertě v brněnském klubu Bigbít, od 19 hodin na tzv. rockovém pódiu, těsně před závěrečným ohňostrojem, který se bude konat po 20. hodině. 

Obrazek


Pivní pouť začíná v Černé Hoře jako obvykle v 10 hodin dopoledne. Celý program letošní akce zatím na stránkách pivovaru, resp. přímo zde, v sekci Kulturní akce, zveřejněn nebyl, ale opět se dá očekávat celá řada známých umělců z oblasti popu, rocku nebo folku (například před Albandem bude na rockovém pódiu hrát skupina Argema). Konkrétní rozpis účinkujících na uvedených stránkách s ohledem na blížící se termín jistě brzy přibude.

Nejste-li motorizovaní, do Černé Hory se dá z Brna dobře dopravit autobusy (viz idos.cz). Zpět jede z Černé Hory ten den poslední autobus ve 20:03 h., 20.30 h. je pak na nádraží v Brně-Králově Poli, další jede až v neděli 4:03 :-))).

Anebo je možná tradiční cesta cca 5 km po silnici (ať už pěšky, nebo kyvadlovou dopravou z Černé Hory, která bude snad stejně jako v minulých letech zajištěna) do Rájce-Jestřebí na vlak, který jede do Brna buď 21:23 h. anebo poslední ještě ve 23:19 h.  

Všechny prezentované spoje doporučujeme v den konání akce ověřit, ať pak nespíte někde na zastávce nebo v baru, pakliže tedy nebude takový spánek Vaším záměrem:-))).     

Kdo se bude účastnit motorizován a bude muset zrovna řídit, bude moci na akci ochutnat kupříkladu jednu z novinek, nealko pivo Polotmavý Forman, které pivovar nedávno představil. Zajímavostí je určitě nejen to, že se jedná o nealko pivo, které je zcela bez alkoholu (čili jeho obsah činí 0,0 %, nikoli max. 0,5 %, jak tomu bývá u běžných nealko piv), ale rovněž skutečnost, že toto pivo se vyrábí unikátní technologií vakuové destilace polotmavého piva Kern.   
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

TO 666Poison

(Míťas, 20. 9. 2009 22:39)

Zdarec, promiň ale musím s tebou nesouhlasit. Doprava zpět z Černé Hory do Brna je dobrá. Z Rájce-Jestřebí jezdí každou hodinu přímý vlak do Brna. Poslední vlak jede v 23:23.

Viz: http://jizdnirady.idnes.cz/vlakyautobusy/spojeni/?f=R%c3%a1jec-Jest%c5%99eb%c3%ad&t=Brno&date=26.9.2009+So&time=19%3a00&direct=False&byarr=False&submit=True&af=False&lng=C

Mezi Černou Horou a Rájcem-Jestřebí bude jezdit autobusová kyvadlová doprava, takže můžeš klidně vyrazit na pivní pouť :)

S pozdravem Míťas

Pivní pouť 2009

(666POISON, 19. 9. 2009 10:11)

Tak jsem se těšila na letošní PIVNÍ POUŤ v Černé Hoře,no ale bohužel,díky opravdu "výbornému" spojení Černá Hora-Brno to budu muset oželit :-( nehodlám odcházet jak předloni před koncem koncertu Kern na které jsem v podstatě šla kouknout...Takzže raděj nic :-( a na pivní pouť přijet autííí no,to by byla špatná Pivní pouť při " Greně" :-)))
Všem kdo se chystají přeji krásný zážitek na Pivní pouti 2009 :-)