Jdi na obsah Jdi na menu
 


Alband & Gracian

Info / Kronek Alband / středa 16. října 2013, od 19 h. / Brno, hudební kavárna Cafe Gracian (Lidická 17)

cg.pngTož už tam do té líbezné kavárny, jež zove se Cafe Gracian, chodím nějaký ten pátek (a to nejen pátek třináctého, kdy jsem tam byl právě včera).  Stává se totiž dobrým zvykem, že i v kavárnách se čepuje výborné pivo – stejně jako v Gracianu, kde si můžete mlasknout nad výborným Antonínem dvanáctkou z Padochova, plus občas nad nějakým tím speciálem; nedávno jsem tam ochutnal červeného chilli Fire Doga, ale vím, že byla na čepu i Chýně a tak všelijak.

Ač jsem vlastníkem modré knížky, hezky si to takhle „mašíruju“ po Lidické, a najednou přede mnou zahrádka plná burčáku. Ano, tušíte správně, byla to zahrádka mého oblíbeného Cafe Gracian. Cupitaje ze Slavností piva na Svoboďáku, pozvání ke stolu jsem nemohl odmítnout, kvasničák Antonín to jistil.

Dali jsme s majiteli kavárny řeč, slovo dalo slovo, a najednou k mému vetchému sluchu letí informace vpravdě zázračná: po Laďovi Kerndlovi, Romanu Dragounovi či Hladíkově Blue Effectu zahraje v krásných komorních prostorách Gracianu i mnou tolik milované geometrické těleso  Kronek Alband! Nevěřil jsem vlastním ušímka.png a byl natolik nadšen, že jsem si samou radostí já pivař zakoupil dokonce i ten burčák. Mno, ono to zas až tak divné není, kvas jako kvas, že. 

Tož přátelé, možná jsme na celém světovém internetu s touto informací první, ale o to líp: ve středu 16. října 2013 zahraje v brněnském Cafe Gracian na Lidické 17 od 19 hodin Kronek Alband. Vstup do kavárny je od 18 hodin, předpokládaná cena cca 170 Kč. Pozor, kavárna má komorní atmosféru s omezenou kapacitou max. 60 naslouchajících jedinců (25 galerie + 35 spodek), přičemž vstupenky neznamenají místenky, takže jak kdo přijde, tak si sedne. Lístky by měly být v prodeji od 18. září, čili od příští středy. Tož neváhal jsem a hned si bloknul odhadem 6 lupeňů pro sebe a své nejbližší. 

Ehm, psal jsem výše kvas jako kvas?  - Myslím, že tu říjnovou středu to bude dost chutný hudební hodokvas!

Tady Dědek.

cafegracian.cz
kronek.machata.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář