Jdi na obsah Jdi na menu
 


2.10. 2010 - Not(or)icka ke křtu nového CD Gate Crasher Recycled aneb Dědek na Melodce

5. 10. 2009
NOT(OR)ICKA KE KŘTU NOVÉHO CD GATE CRASHER RECYCLED

aneb

DĚDEČEK NA MELODCE  

PRO LOK: Nejprve jeden důležitý vzkaz - tohle není report, tohle je jenom noticka (nebo notička?): občas udělám to, že jdu na koncert kapely, kterou po hudební stránce  takřka neznám, nemám ji naposlouchanou a celkem nic o ní nevím. O to víc si ji pak užívám, nezatížen pisálkovskými povinnostmi a neustálým soustředěním na muzikální produkci a na to, který song se hrál a který nehrál. Právě takhle, moc hezky, jsem si užil včerejší koncík.   

Krom skutečnosti té, že jsem poněkud vyžraný, jsem taky pěkná vyžírka. Jak jsem na plakátech spatřil, že při křtu nového CD Gate Crasherů Recycled jej už bude mít Obrazekkaždý z návštěvníků zdarma v kapse, začala mi palicí hlodat myšlenka, že bych páteční večer mohl strávit právě na Melodce. Hmm, CD zdarma asi nebyl špatný marketingový tah...

Osud tomu tak chtěl, tudíž jsem se spolu s Eskymákem ocitl v zažívacím traktu Melodky, která byla tak narvaná, že procházet mohli jenom štíhlí, a mezi kvanty rockulačných sluchových ústrojí jste mohli spatřit i představitele nejpoctivějšího brněnského metalu, jako je Jura Big Boss Valter nebo Mira Horejsek z Asgard.  

Dal jsem si na úvod jednoho kvasničáka a vychutnával si báječnou stratosféru Melodky, svého asi nejoblíbenějšího rockového klubu. A vskutku bylo co koštovat. Pánové z Gate Crasher, Vámž novou placku pokřtil nikdo jiný než Izzi (čili Roman Izaiáš z Dogy), třebaže jsem Vás slyšel naživo buď poprvé (nebo maximálně podruhé Obrazek:-), byl jsem nadšenej, ježto na Melodce Vaše hudba vyzněla opravdu moc dobře. Teď mi tady při psaní dohrálo pokřtěné "sídýčko" a pocit je i dnes obdobný.

Stejně tak musím poděkovat za písničky Dogy, jak za geniální "stadionový" Popojedem (můj ctěný bratr, s nímž jsme tuhle pecku při nedávné spářce ohráli snad tisíckrát, mne seřve, až se dozví, že já to teď slyšel naživo a on ne :-) nebo roky prověřené Poletuju.

Naštěstí tohle není seriózní report, takže si nemusím až tolik vyčítat, že kvůli své šílené neznalosti nenapíšu o ostatních hostech, kteří ovšem do vydařeného koncertního projektu zapadli stejně dobře, jako já za několik hodin po jeho skončení do Obrazeknejúžasnějšího kusu nábytku, jaký kdy byl vymyšlen.   

Udělal jsem i pár fotek, jenomže na nich není zdaleka všechno, protože jsem tradičně nestihl dobít baterky. Nicméně i přesto myslím aspoň trošičku vykreslují báječnou náladu, jaká na Melodce panovala; na Melodce, na níž jsem si krásně dobil baterky aspoň já sám.

A snad se nebudete zlobit, když jako bonus na závěr ocituju alespoň část příspěvku Charlieho Greenberga z profilu GC na BZ:

"Pánové, tak včerejší křest se Vám velmi povedl. Už dlouho jsem se tak dobře nebavil na koncertě české kapely. Skvělí hosté, výborně namixovaní do celého programu. Ať už našlapaná Doga, Divoké houslistky nebo přátelé z ostatních projektů. Zcela vynikající nová deska plná skvělých songů - u mě vítězí If Anything - a hudebního pokroku, který jde zase od poslední desky znát. Nemůžu opomenout atmosféru všech, kteří Vás přišli podpořit."

Celý příspěvek i další info zde.
Zdraví Dědeček

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář