Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kontakty

Redakce: redakce@metal-line.cz

Mitas: mitas@metal-line.cz

Dědek: dedek@metal-line.cz

Medyed: medyed@metal-line.cz

__________________________________________________________________________________________ 

Logo ke stažení:

logo-small.jpg

Logo lze velikostně měnit dle potřeby (při zachování poměru stran). Pro plnou velikost loga klikni na obr.

Logo v křivkách v PDF - ke stažení zde.

__________________________________________________________________________________________

Míťas

mitas.jpgKřestní jméno: Honza

Rok narození: 1993

Druh práce na webu: správce webu

O mě: Základní a středoškolské vzdělání mám úspěšně za sebou a  momentálně studuji na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity. Jsem veselý člověk a jen málo co, nebo málo kdo mě dokáže rozhodit. Velkou zálibou je vysokohorská turistika. S kamarády máme prochozené mj. rumunské, ukrajinské, slovenské nebo makedonské hory. Jsem také velký fanda brněnského sportu a to především fotbalové Zbrojovky a hokejové Komety.

Dědek

img_2941.jpg

Křestní jméno: Petr

Rok narození:

Druh práce na webu: redaktor

O mě: Po rozličných studiích jsem již mnoho let pracující. Metalové publicistice jsem se krátce věnoval již počátkem 90. let, kdy jsme společně s kamarády vydali doslova pár čísel magazínu California Gold Pages. Metal jsem dělal několik let i aktivně, neboť jsem na gymplu bubnoval a psal texty mj. v kapele Christoffer, která se ovšem rozpadla dříve, než stihla opustit prostor zkušebny. Kromě hard rocku a metalu mám rád pivo. Moje životní heslo je: „Dokud není nejhůř, tak je dobře, a jelikož vždycky může být ještě hůř, tak není nikdy nejhůř, a tím pádem je pořád dobře.“

Medyed

me.jpg

Křestní jméno: Jiří

Rok narození:

Druh práce na webu: redaktor

O mě: Jsem metalový maniak, což mě na druhou stranu neomezuje v náhledu na muziku jako takovou (nemusel bych snad jen country a dechovku). K hard rocku a metalu jsem přičichl velice záhy jako malé škvrně na sklonku socialismu, kdy jsem zásluhou tatínka jednoho z mých kamarádů vyposlechl zásadní alba Led Zeppelin, Black Sabbath a Uriah Heep, která mohou za základní nastavení mých sluchových receptorů, ovšem úplně první srážku s rockovou muzikou jsem absolvoval cca v sedmi letech, kdy má drahá sestřenice donesla domů "Ulici" od Olympiku a "Hrrr na ně" od Jirky Schelingera a vzala mně na koncert Olympiku v rámci turné k 20 letům jejich existence. Takže toho už dost pamatuju, alespoň z pohledu dnešních teenagerů - jojo, nikdo nemládneme. Mimo kratochvílí hudebních a péče o své dva potomky též holduji historii - starý Egypt a 2. světová válka.