Jdi na obsah Jdi na menu
 


Blízko nás


Ajajaj, můj milovaný Kern, původní "klip" z Trianglu roku 1988. Nebudu k němu říkat prostě nic. Jenom snad tolik: Buďte Blízko nás - tam Vám totiž bude nejlíp.
To jsme my

Unikátní klip skupiny KERN, vlastně první její videoklip ve smyslu uměleckého videa, na skladbu z druhého alba skupiny, věcičku TO JSME MY, je konečně zde! Dlouhatánskou dobu nebyl tento klip, který není obsažen ani na kultovním DVD Klipologie skupiny Kern, na Internetu dostupný. Proto děkujeme strašně moc příslušnému uživateli YT za všechny fans Kernu!


 

Bitva v Černé Hoře

LP ...od narození považuje dodnes spousta fandů KERNU za nejlepší desku této skupiny. Hity z ní (A zítra zase, Miss aut, Absolutní sólo, Stokrát za život...) a jejich životaschopnost i po dvaceti letech dokazují, že ta deska je opravdu skvostná (á propos, Pepo Vlčku, už jsi pochopil, jak strašně ses mýlil?). My Vám nyní nabízíme oficiální videoklip na jednu písničku z této desky, která sice není tak známá, ale o to je vzácnější - Bitva v Černé Hoře. Užijme si to. Velké poděkování Shaumal.

 

NÁVRAT DO VIDEOGALERIE

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Díky

(Dědek, 25. 10. 2010 0:20)

Nevím (vlastně teď už vím :-). Milko, díky moc. Ať žije paní nostalgie. Vlastně Nostalgia! Zdraví Dědek.

Nostalgia fest

(Milka, 23. 10. 2010 19:55)

Díky za klipy.Díky nic jsem si udělala malý soukromý Nostalgia fest v obýváku :-) Vůbec si nevybavuju,že bych "To jsme my" někdy takhle viděla.Předpokládám, že termín toho pravého Nostalgia festu už asi víš ze stránek AB bandu - 3.-4.6.2011. Důležité datum !!