Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek


aneb ROCKOVÝ NÁBOR

Zdar rockovej člověče!

Chceš hudbu nejenom poslouchat, ale vidět ji i na "papíře" - tedy spíše na elektronickém podloží?

A nevadilo by Ti, kdyby to bylo přímo od Tebe a právě na našem webu Metal-line?

Jinými slovy, nechtěl by ses stát externím redaktorem našeho webu? Hledáme fanoušky (ne oficiální recenzenty!), kteří jsou ochotni a schopni psát svoje názory o českém i světovém tvrdém rocku.

Důvod: web se solidně rozjíždí, a přestáváme prostě sami stíhat.

Nepožadujeme skoro nic: jenom slušnou znalost češtiny, solidní přehled alespoň o určité výseči českého či světového tvrdého rocku a hlavně schopnost nikoho záměrně nepoškodit.

Nabízíme: relativní volnost ve výběru témat článků (relativní znamená zejména to, že web se nemá v tématech či konkrétních článcích moc opakovat, např. recenze na totéž album dvakrát po sobě, i když a priori nelze vyloučit) a respekt k Tvému vlastnímu názoru. Budeš-li psát dobře, a rovněž pravidelně a často, nabízíme rovněž zveřejnění Tvého profilu v rubrice Kdo jsme?.

Co nenabízíme: žádné peníze za Tvoje články. Web děláme jako fanoušci zdarma, případné reklamy umisťuje provozovatel stránek.

Pakliže i přes výše kladené "překážky" bys měl zájem nám přispívat, pak prosím pošli několik článků (1 - 2) coby ukázku na adresu našeho webu: metalmitas@seznam.cz. Obratem Ti odpovíme.

Zdraví Míťas a Dědek.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář