Jdi na obsah Jdi na menu
 


Skupina měsíce/roku - III. ročník (2010) - Leden, Únor, Březen

13. 4. 2010
Leden – březen 2010: NEVYHLÁŠENO NIC!

Vážení přátelé, ano,
skutečně nám trvalo velice dlouho, než jsme se přihlásili s novým, již III. ročníkem ankety SKUPINA MĚSÍCE/ROKU, tentokrát roku 2010.

Po vítězích dosavadních dvou ročníků 2008 a 2009, skupinách REKES MUDES a ARAKAIN, rozjíždíme sice trochu se zpožděním, ale přece, novou jízdu (především) tuzemských tvrdě rockových skupin - pravidla jsou uvedena v prvotním článku této rubriky. 
 
A nutno podotknout, že první kvartál roku 2010 bude bohužel bezejmenný. Pravda, dobrých akcí za tu dobu pár bylo (například mimořádný koncert Eagleheartu na Favále, geniální společný koncert Arakainu a Titaniku,  atd.), ale nikdo neudělal ve smyslu pravidel této soutěže počin tak výrazný, že bychom titul skupiny měsíce chtěli někomu udělit. A proto necháváme měsíce leden – březen 2010 bez vyhlášení.

Jelikož se však nedávno, v souvislosti s vyhlášením výsledků za rok 2009, objevily z Vaší strany hlasy, že výběr námi nominovaných skupin je pro závěrečné hlasování úzký, nabízíme Vám jednu dobrou možnost: jelikož nelze vyloučit, že jsme některé dobré kapely a jejich počiny v počátku tohoto roku přehlédli, máte-li chuť, napište nám, buď pod tento článek do Komentářů, anebo na e-mail metalmitas@seznam.cz, kterou skupinu bychom podle Vás měli do závěrečného hlasování zahrnout, a pokud se těch hlasů sejde na tu či onu skupinu vícero, velmi rádi takový podnět vyhodnotíme a skupinu za náš web nominujeme. 

Pojďme do toho společně, vždyť jestli je něco hnacím motorem kapel, tak jsou to jedině fans!

Zdraví METAL-LINE
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář