Jdi na obsah Jdi na menu
 


Skupina měsíce/roku - II. ročník (2009) - Květen 2x

14. 6. 2009
Opět dvoj-vyhlášení!

A jsme tady opět s vyhlášením skupiny měsíce, tentokrát za květen. Brněnské dění bylo v tomto měsíci na kulturu přebohaté, a tak nám nezbývalo, než vyhlásit - po dobré zkušenosti s Arakainem a Debustrolem za březen - znovu kapely dvě, a tentokrát obě brněnské. Jsou to:


STEJŠN

ObrazekTen získává titul jednak za svoje nové, již druhé CD s názvem Pomotaná, jednak za stejně vydařený koncert v brněnském klubu Bigbít ve čtvrtek 28. května 2009.

V blízké budoucnosti pro Vás v souvislosti s vyhlášením Stejšnu skupinou měsíce chystáme hned dva články týkající se této skupiny, jedním z nich bude samozřejmě recenze nového alba, a ten druhý, ten Vám ještě v tuto chvíli neprozradíme, ale máte se na co těšit, mimo jiné z toho důvodu, že nebude jenom o Stejšnu, ale i o celé řadě dalších zajímavých skutečností - půjde o jakousi bilanci jedné móóóc zajímavé historické cesty. Už se na tom pilně pracuje, snad to vyjde...

Zatím můžete, chcete-li, čerpat bližší informace o power hard rockovém Stejšnu v naší samostatné rubrice, kterou jsme založili již před několikerým časem.


ASGARD

Zatímco formace Stejšn působí na tuzemské scéně teprve pár let, black metaObrazeklový Asgard má za sebou již neuvěřitelná dvě desetiletí existence. Není tedy divu, že v rámci profilu na Bandzone se leader Mira Horejsek dočkal v souvislosti s narozeninovým koncertem konaným dne 30. května 2009 na Melodce blahopřání k 90-tinám :-). A právě za tento vydařený oslavný nářez, stejně jako za zdařilou předchozí přípravu v klubu 100 WATT, ale hlavně za skutečnost tu, že Mira Horejsek dokázal po odchodu dvou členů dát Asgard opět v krátkosti dohromady a pln energie s ním, počínaje právě májovými koncíky, valí dál, přísluší Asgardu titul skupiny měsíce května.  

Reporty z obou vystoupení Asgard jste si už přečetli (za Vaše kladné ohlasy moc děkujeme), a v nedalekém čase budoucím Vás nemine ještě další speciální článek o Asgard, takže se těšte!      
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

!!!!!!!!!!!!!!!!

(miki, 15. 6. 2009 22:09)

Asgardu to přeji,neboť za to jak setrvává Horejsek a spol stále v popředí brněnského pekla si zaslouží síň slávy!